kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Projekt bielizny studentki z Japonii, która wygrała ubiegłoroczną edycję konkursu Triumph Inspiration Awards, został wdrożony do produkcji i będzie dostępny w wybranych krajach.
 
 
Wg analiz wyszukiwarki cen w sklepach internetowych kupujemy.pl w sieci można znaleźć ponad stu producentów bielizny oraz kilkadziesiąt sklepów oferujących szeroki asortyment bieliźniarski.
 
 
© monstersparrow - Fotolia.comBielizna jest najbardziej intymną częścią garderoby. By dobrze nam służyła oraz zachowała swoje piękno i delikatność należy ją odpowiednio pielęgnować. Właściwy sposób czyszczenia i przechowywanie bielizny pozwoli nam dłużej utrzymać ją w doskonałym stanie.
 
 
Stare porzekadło mówi, że „liczy się wnętrze". Parafrazując to powiedzenie na język producentów ubrań, można powiedzieć że „liczy się bielizna", ponieważ właśnie ona często bywa kluczem do idealnego wyglądu. Odpowiednio dobrana do rodzaju stroju, pozwoli na podkreślenie zmysłowych kształtów naszej sylwetki oraz zatuszowanie drobnych niedoskonałości.
 
 
fot. SloggiRozpoczęty w czerwcu konkurs promujący markę Sloggi z każdym dniem cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Na stronie www.sloggi.pl wszyscy chętni mogą zamieścić zdjęcie swojej pupy w bieliźnie lub w ubraniu i tym samym wziąć udział w konkursie razem z uczestnikami z 30 innych krajów.
 
 
fot. TriumphModa podąża ku naturze, wolności, naturalności, dzikości, co jasno zostało ukazane na międzynarodowych pokazach mody przedstawiających ostatnie kolekcje Cavalli czy Dolce & Gabbana. Wzory a la skóra węża oraz ślady, jakie pozostawiają dzikie zwierzęta zdominowały wybiegi, a Triumph wpisuje się w światowe trendy projektując doskonałą bieliznę, która dostosowuje się do tego ekstrawaganckiego wyglądu.
 
 
Weź udział w międzynarodowym konkursie. Wgraj zdjęcie swojej pupy i poddaj je pod głosowanie. Albo tylko zagłosuj. Dołącz do misji poszukiwania najpiękniejszej pupy świata.
 
 
Paryż walczy z golizną – merostwo zamierza wydać zakaz opalania się na brzegach Sekwany bez staników. To nie wszystko, bo i stringi będą niemile widziane. Miłośnicy naturyzmu też nie będą mieli czego szukać we francuskiej stolicy – donosi „Le Parisien” w sobotnim wydaniu.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »