kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. stopyO nasze stopy powinniśmy dbać przez cały rok. Ich stan zaczyna nas jednak interesować zwłaszcza przed wakacjami, kiedy to trzeba będzie założyć odkryte buty i zaprezentować stopy. Jak przygotować nasze stopy, aby latem były naszą ozdobą podpowiada Andrzej Piotrowski, podolog z gabinetu podologicznego Satin w Warszawie.
 
 
fot. maslokakaowe.comKiedy temperatura spada poniżej zera, nasze ciało jest szczególnie narażone na skutki obcowania z nią. Zimą zadbać powinniśmy szczególnie o te partie ciała, które narażone są na kontakt z zimnym i suchym powietrzem.
 
 
© luxora1 - Fotolia.comO skórę powinnyśmy dbać przez cały rok, ale wiosna i perspektywa zrzucenia ciepłych ubrań mocno nas do tego mobilizuje. Tym bardziej, że po zimie skóra jest sucha, popękana i nadwrażliwa.
 
 
fot. inplusPRHalluksy to przypadłość, która dotyka wielu kobiet. Nie jest to tylko nieestetyczny defekt, ale bolesna choroba, którą można leczyć. I to całkiem skutecznie.
 
 
Czy małe dzieci powiedzą nam, że ich buty są za ciasne? Po czym poznać, że but jest za duży albo za mały? Gdy mowa o dziecięcych stopach i butach, pojawia się wiele wątpliwości.
 
 
© BVDC - Fotolia.comStopy to często niedoceniany fragment ciała, jeśli nie sprawiają kłopotu nie poświęcamy im zbyt wiele uwagi. To błąd - ostrzegają specjaliści, ortopedzi twierdzą, że od stóp zaczyna się dobre samopoczucie.
 
 
Uwielbiasz okres karnawału, szaleństwo do białego rana na różnego rodzaju imprezach? Już teraz marzysz o sylwestrowej nocy? A czy twoje stopy tak samo tęsknią za tańcem? Jeśli masz z nimi problem, wypróbuj kosmetyki z bogatej oferty przeznaczonej tylko dla stóp i nóg.
 
 
Strony: [1]