kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. stopyO nasze stopy powinniśmy dbać przez cały rok. Ich stan zaczyna nas jednak interesować zwłaszcza przed wakacjami, kiedy to trzeba będzie założyć odkryte buty i zaprezentować stopy. Jak przygotować nasze stopy, aby latem były naszą ozdobą podpowiada Andrzej Piotrowski, podolog z gabinetu podologicznego Satin w Warszawie.
 
 
fot. maslokakaowe.comKiedy temperatura spada poniżej zera, nasze ciało jest szczególnie narażone na skutki obcowania z nią. Zimą zadbać powinniśmy szczególnie o te partie ciała, które narażone są na kontakt z zimnym i suchym powietrzem.
 
 
© luxora1 - Fotolia.comO skórę powinnyśmy dbać przez cały rok, ale wiosna i perspektywa zrzucenia ciepłych ubrań mocno nas do tego mobilizuje. Tym bardziej, że po zimie skóra jest sucha, popękana i nadwrażliwa.
 
 
fot. inplusPRHalluksy to przypadłość, która dotyka wielu kobiet. Nie jest to tylko nieestetyczny defekt, ale bolesna choroba, którą można leczyć. I to całkiem skutecznie.
 
 
Czy małe dzieci powiedzą nam, że ich buty są za ciasne? Po czym poznać, że but jest za duży albo za mały? Gdy mowa o dziecięcych stopach i butach, pojawia się wiele wątpliwości.
 
 
© BVDC - Fotolia.comStopy to często niedoceniany fragment ciała, jeśli nie sprawiają kłopotu nie poświęcamy im zbyt wiele uwagi. To błąd - ostrzegają specjaliści, ortopedzi twierdzą, że od stóp zaczyna się dobre samopoczucie.
 
 
Uwielbiasz okres karnawału, szaleństwo do białego rana na różnego rodzaju imprezach? Już teraz marzysz o sylwestrowej nocy? A czy twoje stopy tak samo tęsknią za tańcem? Jeśli masz z nimi problem, wypróbuj kosmetyki z bogatej oferty przeznaczonej tylko dla stóp i nóg.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »