kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© sima - Fotolia.comPełny, biały uśmiech to jeden z filarów piękna. Dodaje nam pewności siebie i sprawia, że nasza samoocena rośnie. Stomatologia estetyczna wychodzi naprzeciw tym, którzy chcą poprawić wygląd zębów, ale też i twarzy. Jakie zabiegi u dentysty wybierać, aby odjąć sobie lat?
 
 
© sima - Fotolia.comProstują, plombują i używają past wybielających – dzisiejsze 20-latki chętnie inwestują w uśmiech, który jest dla nich ważną częścią atrakcyjnego wyglądu. Czy mają mniej kłopotów z zębami? I tak, i nie.
 
 
fot. mikolaj.org.plW Polsce funkcjonuje około 100 domów samotnej matki. Ponad połowa przebywających w nich kobiet to ofiary przemocy fizycznej lub psychicznej. Trafiają tam usiłując w ten sposób uratować siebie i dzieci przed domowym terrorem. Fundacja Świętego Mikołaja, chcąc pomóc mieszkankom domów samotnej matki, już od 2005 roku organizuje projekt „Uśmiechnij się mamo".
 
 
© Kurhan - Fotolia.comBiały uśmiech to dziś synonim sukcesu i pozycji zawodowej. Nic więc dziwnego, że wybielanie zębów stało się bardzo popularne – któż w końcu nie chce piękniej wyglądać i być odbierany jako osoba dbająca o siebie? Jednak, aby efekt był naprawdę skuteczny oraz długotrwały, najlepiej jest oddać się w ręce specjalistów z profesjonalnej kliniki dentystycznej.
 
 
© Sebastian Duda - Fotolia.comWszyscy wiemy jak ważną rolę we współczesnym świecie odgrywa wygląd zewnętrzny. Najlepszą wizytówką przy pierwszym kontakcie jest olśniewający uśmiech. W przypadku osób, które mają problemy ze zdrowiem swoich zębów może on stanowić pewien kłopot. Stosowane w protetyce implanty pozwalają na odtworzenie zęba w taki sposób, iż nie będzie on w niczym różnił się od prawdziwego.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»