kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   





 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?





 
 

fot. home&youSpożywanie posiłków w przyjemnej, rodzinnej atmosferze nie może odbywać się bez dobranej do okazji zastawy stołowej. Tej jesieni modne będą kompozycje porcelanowe z kwiecistymi motywami, naczynia z kolorowej kamionki. Oto propozycje marki home&you na jesień.
 
 
fot. AmbitionOprócz choinki i prezentów warto w okresie świątecznym przygotować stosowane dekoracje stołu. Przy nim bowiem spędzimy w święta Bożego Narodzenia sporo czasu. W jakich kolorach dobierać dodatki, obrusy i inne dekoracje, aby stół świąteczny były wyjątkowy?
 
 
fot. Homebook.pl_Grafika_i_ProjektJadalnia to miejsce, które kojarzy się zwykle z odrębnym pomieszczeniem przeznaczonym do spożywania posiłków. W praktyce jednak nie zawsze dysponujemy taką możliwością. Jak stworzyć w mieszkaniu czy domu miejsce, które stanie się azylem i zgromadzi przy stole całą rodzinę? O pomysłach na urządzenie jadalni opowiada Anna Poprawska, projektantka wnętrz z portalu Homebook.pl.
 
 
fot. Kolekcja Natural Charm. Home and youW czasie Wielkanocy sporo czasu spędzimy przy stole z naszymi rodzinami. Świąteczny stół winien się zatem wyróżniać szczególną oprawą. Trzeba pamiętać, że nie tylko potrawy, ale też i elementy nakrycia posiadają własną symbolikę. Jakie dekoracje wybrać na wielkanocny stół, podpowiada stylistka home&you Hanna Maruta.
 
 
fot. JadikStół to centralny punkt każdego salonu. Wokół niego toczy się życie towarzyskie i rodzinne biesiadowanie. Jest też ważnym elementem wystroju, dlatego warto postawić na model solidny i podkreślający charakter wnętrza.
 
 
fot. Kotlet.tvNiezależnie od tego czy wyprawiamy świąteczną kolację, szalonego sylwestra czy zabawę karnawałową, warto zadbać o właściwą i elegancką oprawę stołu, na którym będą królować nasze ulubione potrawy. Odpowiednia aranżacja, tematycznie pasująca do obchodzonej okazji nie tylko podkreśli smakowe doznania, ale także doda magicznego klimatu.
 
 
Funkcjonalny stół oraz dopasowane do niego, wygodne krzesła to niezbędny element każdego domu. Są jednak sytuacje, kiedy meble te pełnią szczególną rolę. Czas, w którym nabierają one wyjątkowego znaczenia - święta.
 
 
fot. villaitalia.plKomunia dziecka to dzień wyjątkowy nie tylko dla niego, ale także dla całej rodziny. Wybieranie prezentów, kupno garnituru, dobór sukienki – wszystko to na długo przed niezwykłą niedzielą zaprząta głowę rodziców. Przyjęcie także musi być wyjątkowe.
 
 
© Rocha - Fotolia.comNa co dzień nie mamy czasu na celebrowanie posiłków z najbliższymi, nie mówiąc o spotkaniu przy stole z przyjaciółmi. W pośpiechu jemy obiad, na stojąco pijemy kawę. Wiele z nas jednak marzy o eleganckim przyjęciu, podczas którego można zachwycić gości wytwornym menu oraz gustownym podaniem potraw na eleganckiej zastawie.
 
 
W dawnej Polsce powszechne, po wojnie niemal zapomniane (głównie z powodu obowiązujących wówczas normatywów). Jadalnie i garderoby – pomieszczenia, bez których wprawdzie można się obejść, ale dziki nim mieszka się i żyje o wiele wygodniej. Jeszcze do niedawna traktowano je trochę jak nowobogacki kaprys, ale dziś są właściwie standardem w nowo budowanych domach i mieszkaniach.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»