kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© tab62 - Fotolia.comTapicerowane meble, jak sofa czy fotele, to elementy aranżacji, które zdecydowanie wpływają na charakter wnętrza. Warto odpowiednio o nie dbać, by po wielu latach wciąż wyglądały jak nowe i atrakcyjnie prezentowały się we wnętrzu. Jak sprawić, by przez długi czas zachwycały intensywnym kolorem i fakturą obicia?
 
 
fot. Przedświąteczne sprzątanieZwykle, ze względu na brak czasu, świąteczne porządki zostawiamy na ostatnią chwilę. Aby zdążyć odpowiednio przygotować dom przed Wigilią, powinniśmy zaplanować każdy dzień, aby szybko i skutecznie uporać się ze sprzątaniem.
 
 
fot. jak wyczyścić roletyKiedy temperatura za oknem przekracza 30 stopni szukamy różnych sposobów ochłodę. Dobrym rozwiązaniem jest montaż rolet okiennych, które doskonale sprawdzają się w takich warunkach pogodowych. Latem używamy rolet częściej, a te niestety szybciej się brudzą. Oto pięć zasad, które podpowiedzą jak wyczyścić rolety materiałowe.
 
 
fot. IKEA KrakówWedług teorii Feng Shui miejsce, w którym mieszkamy jest odzwierciedleniem naszej osobowości i stanowi podstawę do wszelkich działań. Czy uporządkowanie mieszkania lub domu pozwoli nam pozbyć się chaosu z życia? Warto to sprawdzić, korzystając z kilku prostych rozwiązań, które znacznie ułatwią codzienne porządki.
 
 
fot. Grupa Aramtura_smallNasze łazienki i kuchnie to miejsca, które są najbardziej narażone na różnego rodzaju zanieczyszczenia, co sprawia, że drobnoustroje rozwijają się tam najszybciej. Sprzyja im podwyższona wilgotność powietrza. Korzystają wspólnie z przedmiotów codziennego użytku mamy częsty kontakt z bakteriami w łazienkach i kuchniach. Jak radzić sobie z zagrożeniem z ich strony i co zrobić, aby zwiększyć poziom higieny w naszych wnętrzach?
 
 
© Africa Studio - Fotolia.comWalka z kurzem to niekończące się zmagania. Nawet gdy sprzątamy dokładnie, cząsteczki pyłu szybko wracają, osadzając się na wszystkich powierzchniach w domu. Dlaczego tak się dzieje? Często usuwamy zaledwie część kurzu, rozpraszając pozostałą – pył dostaje się do powietrza i ponownie opada na meble. Czy są skuteczne sposoby na pozbycie się kurzu?
 
 
© lightpoet - Fotolia.comObowiązki domowe są jak praca na drugi etat. Porównanie ich do syzyfowej pracy wydaje się być niezwykle trafione. Wystarczy jeden rzut oka na mieszkanie - podłogi umyte, dywany wytrzepane, naczynia stoją już na suszarce… Pozostaje tylko zrobić pranie, ugotować obiad na jutro i w końcu można oddać się błogiemu lenistwu... Pytanie tylko, jak długo tak można wytrzymać?
 
 
© koleg68 - Fotolia.comMeble tapicerowane są wizytówką domu i wyznacznikiem komfortu naszego wnętrza. Jak sprawić, by kanapy, fotele czy krzesła długo cieszyły oko pierwotną barwą i fakturą obicia? Przy odrobinie wysiłku meble te będą służyły nam przez długie lata, zachowując swój atrakcyjny wygląd. Oto kilka zasad dotyczących pielęgnacji mebli tapicerowanych.
 
 
© Paolese - Fotolia.comSą miejsca w domu, często pomijane w trakcie rutynowego sprzątania. W tych zakamarkach, korzystając z naszej nieuwagi i pośpiechu, stopniowo gromadzą się zanieczyszczenia. Wiosenne porządki to okazja, by spojrzeć tam, gdzie na co dzień nasz wzrok nie sięga i zadbać o czystość domowych sprzętów.
 
 
© Pixelot - Fotolia.comW kalendarzu jeszcze zima, za oknem różnie, a w sieciach sklepów i dyskontach - sezon wiosennego sprzątania. Tematyczne akcje „porządkowe" proponują w tym tygodniu Lidl i Biedronka.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»