kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© tab62 - Fotolia.comTapicerowane meble, jak sofa czy fotele, to elementy aranżacji, które zdecydowanie wpływają na charakter wnętrza. Warto odpowiednio o nie dbać, by po wielu latach wciąż wyglądały jak nowe i atrakcyjnie prezentowały się we wnętrzu. Jak sprawić, by przez długi czas zachwycały intensywnym kolorem i fakturą obicia?
 
 
fot. Przedświąteczne sprzątanieZwykle, ze względu na brak czasu, świąteczne porządki zostawiamy na ostatnią chwilę. Aby zdążyć odpowiednio przygotować dom przed Wigilią, powinniśmy zaplanować każdy dzień, aby szybko i skutecznie uporać się ze sprzątaniem.
 
 
fot. jak wyczyścić roletyKiedy temperatura za oknem przekracza 30 stopni szukamy różnych sposobów ochłodę. Dobrym rozwiązaniem jest montaż rolet okiennych, które doskonale sprawdzają się w takich warunkach pogodowych. Latem używamy rolet częściej, a te niestety szybciej się brudzą. Oto pięć zasad, które podpowiedzą jak wyczyścić rolety materiałowe.
 
 
fot. IKEA KrakówWedług teorii Feng Shui miejsce, w którym mieszkamy jest odzwierciedleniem naszej osobowości i stanowi podstawę do wszelkich działań. Czy uporządkowanie mieszkania lub domu pozwoli nam pozbyć się chaosu z życia? Warto to sprawdzić, korzystając z kilku prostych rozwiązań, które znacznie ułatwią codzienne porządki.
 
 
fot. Grupa Aramtura_smallNasze łazienki i kuchnie to miejsca, które są najbardziej narażone na różnego rodzaju zanieczyszczenia, co sprawia, że drobnoustroje rozwijają się tam najszybciej. Sprzyja im podwyższona wilgotność powietrza. Korzystają wspólnie z przedmiotów codziennego użytku mamy częsty kontakt z bakteriami w łazienkach i kuchniach. Jak radzić sobie z zagrożeniem z ich strony i co zrobić, aby zwiększyć poziom higieny w naszych wnętrzach?
 
 
© Africa Studio - Fotolia.comWalka z kurzem to niekończące się zmagania. Nawet gdy sprzątamy dokładnie, cząsteczki pyłu szybko wracają, osadzając się na wszystkich powierzchniach w domu. Dlaczego tak się dzieje? Często usuwamy zaledwie część kurzu, rozpraszając pozostałą – pył dostaje się do powietrza i ponownie opada na meble. Czy są skuteczne sposoby na pozbycie się kurzu?
 
 
© lightpoet - Fotolia.comObowiązki domowe są jak praca na drugi etat. Porównanie ich do syzyfowej pracy wydaje się być niezwykle trafione. Wystarczy jeden rzut oka na mieszkanie - podłogi umyte, dywany wytrzepane, naczynia stoją już na suszarce… Pozostaje tylko zrobić pranie, ugotować obiad na jutro i w końcu można oddać się błogiemu lenistwu... Pytanie tylko, jak długo tak można wytrzymać?
 
 
© koleg68 - Fotolia.comMeble tapicerowane są wizytówką domu i wyznacznikiem komfortu naszego wnętrza. Jak sprawić, by kanapy, fotele czy krzesła długo cieszyły oko pierwotną barwą i fakturą obicia? Przy odrobinie wysiłku meble te będą służyły nam przez długie lata, zachowując swój atrakcyjny wygląd. Oto kilka zasad dotyczących pielęgnacji mebli tapicerowanych.
 
 
© Paolese - Fotolia.comSą miejsca w domu, często pomijane w trakcie rutynowego sprzątania. W tych zakamarkach, korzystając z naszej nieuwagi i pośpiechu, stopniowo gromadzą się zanieczyszczenia. Wiosenne porządki to okazja, by spojrzeć tam, gdzie na co dzień nasz wzrok nie sięga i zadbać o czystość domowych sprzętów.
 
 
© Pixelot - Fotolia.comW kalendarzu jeszcze zima, za oknem różnie, a w sieciach sklepów i dyskontach - sezon wiosennego sprzątania. Tematyczne akcje „porządkowe" proponują w tym tygodniu Lidl i Biedronka.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »