kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© chaoss - Fotolia.comBadania przeprowadzone na 669 osobach w średnim wieku pokazały, że śpimy znacznie mniej , niż powinniśmy i niż jesteśmy o tym przekonani. Badania, stosując różne kryteria, dowodzą ponadto, że krócej śpią: czarni niż biali, mężczyźni niż kobiety, biedni niż bogaci.
 
 
© Ljupco Smokovski - Fotolia.comTo, jak długo materac będzie nam służył, zależy od sposobu i jakości wykonania, intensywności używania oraz przestrzegania zaleceń producenta. Dobry sen jest niezbędnym elementem dobrego życia, dlatego warto zadbać, by nie zakłócało go niewygodne łóżko.
 
 
fot. JanpolCzas to pieniądz. W myśl tego powiedzenia, zdarza się rezygnować ze snu, by jeszcze więcej pracować, załatwiać zaległe sprawy. To błąd - alarmują lekarze i psychologowie. O jakości naszego codziennego życia w dużej mierze decyduje bowiem dobrze przespana noc. A z tym wiąże się odpowiedni materac.
 
 
© Gina Sanders - Fotolia.comOsoby, które muszą spać z chrapiącymi partnerami tracą podczas życia 2 lata snu, mają też mniejszą ochotę na seks - twierdzą brytyjscy naukowcy. Problem jest bardzo poważny, dotyczy bowiem jednej na trzy pary.
 
 
Kołysankę „Ach śpij kochanie” znają chyba wszystkie mamy i prawie wszystkie śpiewają ją swoim dzieciom. Niestety – najbardziej prawdziwe są w niej słowa „…więc dlaczego nie chcesz spać”, bo większość dzieci w różnych okresach swego życia ma większe lub mniejsze kłopoty ze snem.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»