kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© chaoss - Fotolia.comBadania przeprowadzone na 669 osobach w średnim wieku pokazały, że śpimy znacznie mniej , niż powinniśmy i niż jesteśmy o tym przekonani. Badania, stosując różne kryteria, dowodzą ponadto, że krócej śpią: czarni niż biali, mężczyźni niż kobiety, biedni niż bogaci.
 
 
© Ljupco Smokovski - Fotolia.comTo, jak długo materac będzie nam służył, zależy od sposobu i jakości wykonania, intensywności używania oraz przestrzegania zaleceń producenta. Dobry sen jest niezbędnym elementem dobrego życia, dlatego warto zadbać, by nie zakłócało go niewygodne łóżko.
 
 
fot. JanpolCzas to pieniądz. W myśl tego powiedzenia, zdarza się rezygnować ze snu, by jeszcze więcej pracować, załatwiać zaległe sprawy. To błąd - alarmują lekarze i psychologowie. O jakości naszego codziennego życia w dużej mierze decyduje bowiem dobrze przespana noc. A z tym wiąże się odpowiedni materac.
 
 
© Gina Sanders - Fotolia.comOsoby, które muszą spać z chrapiącymi partnerami tracą podczas życia 2 lata snu, mają też mniejszą ochotę na seks - twierdzą brytyjscy naukowcy. Problem jest bardzo poważny, dotyczy bowiem jednej na trzy pary.
 
 
Kołysankę „Ach śpij kochanie” znają chyba wszystkie mamy i prawie wszystkie śpiewają ją swoim dzieciom. Niestety – najbardziej prawdziwe są w niej słowa „…więc dlaczego nie chcesz spać”, bo większość dzieci w różnych okresach swego życia ma większe lub mniejsze kłopoty ze snem.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »