kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. christgr / sxc.huDo niedawna uważano, że salony SPA nie są odpowiednimi miejscami dla kobiety oczekującej dziecka. Są jednak zabiegi, które warto polecić paniom w ciąży – to bezpieczne i nieinwazyjne metody pielęgnacji skóry przyszłej mamy. Pozwolą one oderwać się do codzienności i podarować sobie chwile relaksu.
 
 
© Valua Vitaly - Fotolia.comMatowa bo odtłuszczona, a przez to także odwodniona i przedwcześnie starzejąca się - tak statystycznie wygląda twarz młodej Polki. Wrocławska firma Beauty of Science zbadała kondycję cery 300 kobiet. Okazało się, że twarze Polek starzeją się za szybko. Powód? Nieuzasadniona i nadmierna walka z sebum.
 
 
© Ewa Brozek - Fotolia.comSzorstka, wysuszona, zmęczona skóra – która z nas tego nie zna? Nasza skóra potrzebuje nie tylko specjalnej pielęgnacji, ale także musimy dostarczać niezbędnych dla jej regeneracji składników wraz z pożywieniem. Latem, kiedy narażona jest na wysuszenie przez nadmierną ekspozycję na słońce, powinniśmy o nią zadbać z jeszcze większą uwagą.
 
 
fot. BielendaKosmetyki wykorzystujące właściwości ekstraktów z owoców i warzyw coraz częściej zapełniają osobiste menu pielęgnacyjne kobiet. Pełne witamin, mikroelementów oraz pozytywnej, wzmacniającej energii są coraz częściej wykorzystywanymi składnikami preparatów służących pielęgnacji urody.
 
 
Badania wykazały, że ponad połowa kobiet w Polsce nie wie, jaki ma
rodzaj cery, 70% twierdzi, że ma problemy ze skórą, aż 90% nie poddało
testom na typ skóry. Brak umiejętności rozpoznania typu cery i
odpowiedniego dbania o nią jest najczęstszą przyczyną problemów ze
skórą twarzy.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »