kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. christgr / sxc.huDo niedawna uważano, że salony SPA nie są odpowiednimi miejscami dla kobiety oczekującej dziecka. Są jednak zabiegi, które warto polecić paniom w ciąży – to bezpieczne i nieinwazyjne metody pielęgnacji skóry przyszłej mamy. Pozwolą one oderwać się do codzienności i podarować sobie chwile relaksu.
 
 
© Valua Vitaly - Fotolia.comMatowa bo odtłuszczona, a przez to także odwodniona i przedwcześnie starzejąca się - tak statystycznie wygląda twarz młodej Polki. Wrocławska firma Beauty of Science zbadała kondycję cery 300 kobiet. Okazało się, że twarze Polek starzeją się za szybko. Powód? Nieuzasadniona i nadmierna walka z sebum.
 
 
© Ewa Brozek - Fotolia.comSzorstka, wysuszona, zmęczona skóra – która z nas tego nie zna? Nasza skóra potrzebuje nie tylko specjalnej pielęgnacji, ale także musimy dostarczać niezbędnych dla jej regeneracji składników wraz z pożywieniem. Latem, kiedy narażona jest na wysuszenie przez nadmierną ekspozycję na słońce, powinniśmy o nią zadbać z jeszcze większą uwagą.
 
 
fot. BielendaKosmetyki wykorzystujące właściwości ekstraktów z owoców i warzyw coraz częściej zapełniają osobiste menu pielęgnacyjne kobiet. Pełne witamin, mikroelementów oraz pozytywnej, wzmacniającej energii są coraz częściej wykorzystywanymi składnikami preparatów służących pielęgnacji urody.
 
 
Badania wykazały, że ponad połowa kobiet w Polsce nie wie, jaki ma
rodzaj cery, 70% twierdzi, że ma problemy ze skórą, aż 90% nie poddało
testom na typ skóry. Brak umiejętności rozpoznania typu cery i
odpowiedniego dbania o nią jest najczęstszą przyczyną problemów ze
skórą twarzy.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»