kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   





 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?





 
 

© vgstudio - Fotolia.comDużo się mówi o technikach ulepszania życia płciowego. Każda para z czasem znajduje własną drogę, aby było ono satysfakcjonujące, głównie dzięki umiejętności odgadywania wzajemnych upodobań i potrzeb. Prezentujemy wam 11 rad, które okażą się z pewnością bardzo przydatne.
 
 
fot. RyzyKochania15 maja na mazowieckich uczelniach wyższych ruszyła kampania społeczna zawiązana z problematyką HIV/AIDS. To pierwsza tego typu kampania dedykowana głównie do środowiska studenckiego.
 
 
© Mic-01 - Fotolia.comPomimo, że dla ponad jednej czwartej (27%) badanych seks stanowi ważny punkt ich życia, to jednak aż dla 43% osób po pięćdziesiątym roku życia seks nie odgrywa już istotnej roli - wynika z badań prof. Zbigniewa Izdebskiego przeprowadzonych przez TNS OBOP przy wsparciu Eli Lilly.
 
 
Jak przekonać ludzi do bezpiecznego seksu? To pytanie stawia sobie wiele organizacji, lekarzy, psychologów. Ciekawą drogę wybrała firma Unimil, która wsparła swoją marką projekt „Pokoje i Podboje”.
 
 
Molestowanie seksualne, także werbalne, jest niedopuszczalne w pracy. Kodeks pracy określa je jako „każde nieakceptowane zachowanie o charakterze seksualnym lub odnoszące się do płci pracownika, którego celem lub skutkiem jest naruszenie godności lub poniżenie. Na zachowania te mogą się składać fizyczne, werbalne lub pozawerbalne elementy”.
 
 
Magazyn „In Touch” opublikował właśnie listę najseksowniejszych blondynek show – businessu. Ranking otwiera Christina Aguilera, tuż za nią plasują się Reese Witherspoon i Kate Hudson.
 
 
Jak podaje Dziennik.pl, z badań przeprowadzonych przez seksuologa Zbigniewa Izdebskiego wynika, że rozwój internetu przyczynił się do pojawienia nowego rodzaju zdrady partnerskiej. Podniecenia seksualnego w wyniku internetowych flirtów doznaje już około 600 tys. polskich internautów.
 
 
© fuzzbones - Fotolia.comJak podaje TNS OBOP, jednym z głównych powodów, dla których użytkownicy Internetu kontaktują się z innymi osobami w sieci jest możliwość porozmawiania z ciekawymi ludźmi (51 proc.). Często wymieniano też możliwość pozostania anonimowym (37 proc.), sposobność do utrzymywania kontaktu ze znajomymi (34 proc.), wymiany doświadczeń, informacji (27 proc.) czy też szukanie osób o podobnych zainteresowaniach (25 proc.). Coraz więcej osób zagląda do Internetu w poszukiwaniu...seksu.
 
 
Badania nad seksualnymi zwyczajami Brytyjczyków pokazują, że w związku z różnorodnością seksualnych upodobań na całym świecie jest potrzebne więcej niż jedno podejście do tego zagadnienia.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»