kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Jodie Whittaker fot. BBCJodie Whittaker jako pierwsza kobieta wcieli się w kultową postać doktora Who.
 
 
Sophie Turner fot. Imperial - CinepixSophie Turner przyznała, że praca przy serialu "Gra o tron" była dla niej swoistą edukacją seksualną.
 
 
Jack Gleeson fot. HBOJack Gleeson znany z serialu "Gra o tron" zapowiedział, że na cyklu HBO może zakończyć przygodę z aktorstwem.
 
 
© Artur Marciniec - Fotolia.comPolacy kochają seriale. Te najchętniej oglądane potrafią jednorazowo przyciągnąć przed telewizory nawet po kilkaset tysięcy widzów. Seriale, zwłaszcza te zagraniczne, mogą stanowić bardzo przyjemną, ale i edukacyjną rozrywkę. Wystarczy zrezygnować z polskiego lektora i wsłuchać się w język Szekspira czy Balzaka. Eksperci PONS, marki promującej edukacyjne walory produkcji filmowych radzą, aby już teraz zmienić swoje przyzwyczajenia i z bezproduktywnego siedzenia przed telewizorem uczynić pożyteczne lekcje nauki języka obcego.
 
 
Anna Mucha i Rafał Mroczek fot. MTL MaxfilmW najbliższy poniedziałek, 10 września, w 926. odcinku "M jak miłość" powraca jedna z ulubionych bohaterek serialu, Magda Marszałek, którą gra Anna Mucha.
 
 
Emily Mortimer i Jeff Daniels fot. HBOLatem polskie HBO pokaże premierowo trzy seriale - "Newsroom", "Dziewczyny" i "Miasto cudów".
 
 
W 2008 roku statystyczna Polka powyżej 16. roku życia przeznaczyła na oglądanie telewizji średnio 3 godz. 48 min. dziennie. To o ponad 21 minut więcej w porównaniu do mężczyzn w tym samym wieku.
 
 
Seriale emitowane w polskich stacjach telewizyjnych oglądają głównie kobiety - takie wnioski płyną z badania przeprowadzonego przez AGB Nielsen Media Research na zlecenie serwisu Wirtualne Media. Spośród przeszło 30 produkcji, jakie brano pod uwagę przy tworzeniu ankiety tylko trzy są chętniej oglądane przez panów.
 
 
© rangizzz - Fotolia.comWzrost udziałów TVN24 oraz spadek średniego czasu poświęconego na oglądanie telewizji to najważniejsze wnioski płynące z podsumowania pierwszego kwartału br. przez TNS OBOP.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »