kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Jodie Whittaker fot. BBCJodie Whittaker jako pierwsza kobieta wcieli się w kultową postać doktora Who.
 
 
Sophie Turner fot. Imperial - CinepixSophie Turner przyznała, że praca przy serialu "Gra o tron" była dla niej swoistą edukacją seksualną.
 
 
Jack Gleeson fot. HBOJack Gleeson znany z serialu "Gra o tron" zapowiedział, że na cyklu HBO może zakończyć przygodę z aktorstwem.
 
 
© Artur Marciniec - Fotolia.comPolacy kochają seriale. Te najchętniej oglądane potrafią jednorazowo przyciągnąć przed telewizory nawet po kilkaset tysięcy widzów. Seriale, zwłaszcza te zagraniczne, mogą stanowić bardzo przyjemną, ale i edukacyjną rozrywkę. Wystarczy zrezygnować z polskiego lektora i wsłuchać się w język Szekspira czy Balzaka. Eksperci PONS, marki promującej edukacyjne walory produkcji filmowych radzą, aby już teraz zmienić swoje przyzwyczajenia i z bezproduktywnego siedzenia przed telewizorem uczynić pożyteczne lekcje nauki języka obcego.
 
 
Anna Mucha i Rafał Mroczek fot. MTL MaxfilmW najbliższy poniedziałek, 10 września, w 926. odcinku "M jak miłość" powraca jedna z ulubionych bohaterek serialu, Magda Marszałek, którą gra Anna Mucha.
 
 
Emily Mortimer i Jeff Daniels fot. HBOLatem polskie HBO pokaże premierowo trzy seriale - "Newsroom", "Dziewczyny" i "Miasto cudów".
 
 
W 2008 roku statystyczna Polka powyżej 16. roku życia przeznaczyła na oglądanie telewizji średnio 3 godz. 48 min. dziennie. To o ponad 21 minut więcej w porównaniu do mężczyzn w tym samym wieku.
 
 
Seriale emitowane w polskich stacjach telewizyjnych oglądają głównie kobiety - takie wnioski płyną z badania przeprowadzonego przez AGB Nielsen Media Research na zlecenie serwisu Wirtualne Media. Spośród przeszło 30 produkcji, jakie brano pod uwagę przy tworzeniu ankiety tylko trzy są chętniej oglądane przez panów.
 
 
© rangizzz - Fotolia.comWzrost udziałów TVN24 oraz spadek średniego czasu poświęconego na oglądanie telewizji to najważniejsze wnioski płynące z podsumowania pierwszego kwartału br. przez TNS OBOP.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»