kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Yuri Arcurs - Fotolia.comPodobne temperamenty seksualne są bardzo istotnym elementem udanego życia seksualnego. Z jakiego powodu wyrafinowana kochanka po ślubie zostaje panią domu, która idzie spać z bólem głowy? Dlaczego gorący kochanek nagle zmienia się w domatora, który nie rozstaje się ze swoim komputerem? O tym, czy można rozszyfrować temperament seksualny partnera i co to oznacza dla wzajemnych intymnych relacji kobiety i mężczyzny opowiada coach Małgorzata Krawczak, ekspertka akcji „Bliskość”, którą organizuje Lady-Comp.
 
 
fot. Feromony.plZdaniem naukowców, ludzka seksualność wykracza daleko poza ramy i teorie zachowań seksualnych. Jeżeli w jakikolwiek sposób możemy kontrolować swoją seksualność i świadomie manipulować pożądaniem partnera, robimy to dzięki feromonom.
 
 
Co naprawdę dzieje się w <a id="a_nsitsp_3">sypialni</a> Polaków? Czy jesteśmy narodem który ma opory przed eksperymentami w <a id="a_nsitsp_0">łóżku</a>, czy to kolejny, wymyślony przez cudzoziemców, stereotyp Polaka konserwatysty?
 
 
We wrześniu w Warszawie nastąpiło otwarcie Akademii Stylu i Piękna. Sama nazwa niczym nie zadziwia, ale to, co się pod nią kryje, przyprawi o rumieniec niejedną osobę... Akademia Stylu i Piękna to pierwsze w Polsce miejsce dla kobiet pragnących rozwijać i pielęgnować własną zmysłowość oraz zgłębiać tajniki psychologii relacji.
 
 
fot. Turlej GalleryOd 9 lutego do 8 marca w Turlej Gallery w Krakowie zwiedzać można wystawę „Women by Women”. W związku z nią 15 lutego odbędzie się wykład dr Marzeny Jakubczak „Kobieta w Indiach - klasyczne i współczesne wzorce kobiecości”.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »