kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Yuri Arcurs - Fotolia.comPodobne temperamenty seksualne są bardzo istotnym elementem udanego życia seksualnego. Z jakiego powodu wyrafinowana kochanka po ślubie zostaje panią domu, która idzie spać z bólem głowy? Dlaczego gorący kochanek nagle zmienia się w domatora, który nie rozstaje się ze swoim komputerem? O tym, czy można rozszyfrować temperament seksualny partnera i co to oznacza dla wzajemnych intymnych relacji kobiety i mężczyzny opowiada coach Małgorzata Krawczak, ekspertka akcji „Bliskość”, którą organizuje Lady-Comp.
 
 
fot. Feromony.plZdaniem naukowców, ludzka seksualność wykracza daleko poza ramy i teorie zachowań seksualnych. Jeżeli w jakikolwiek sposób możemy kontrolować swoją seksualność i świadomie manipulować pożądaniem partnera, robimy to dzięki feromonom.
 
 
Co naprawdę dzieje się w <a id="a_nsitsp_3">sypialni</a> Polaków? Czy jesteśmy narodem który ma opory przed eksperymentami w <a id="a_nsitsp_0">łóżku</a>, czy to kolejny, wymyślony przez cudzoziemców, stereotyp Polaka konserwatysty?
 
 
We wrześniu w Warszawie nastąpiło otwarcie Akademii Stylu i Piękna. Sama nazwa niczym nie zadziwia, ale to, co się pod nią kryje, przyprawi o rumieniec niejedną osobę... Akademia Stylu i Piękna to pierwsze w Polsce miejsce dla kobiet pragnących rozwijać i pielęgnować własną zmysłowość oraz zgłębiać tajniki psychologii relacji.
 
 
fot. Turlej GalleryOd 9 lutego do 8 marca w Turlej Gallery w Krakowie zwiedzać można wystawę „Women by Women”. W związku z nią 15 lutego odbędzie się wykład dr Marzeny Jakubczak „Kobieta w Indiach - klasyczne i współczesne wzorce kobiecości”.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»