kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Giorgio ArmaniGiorgio Armani, jeden z czołowych projektantów mody na świecie oraz Samsung Electronics, producent telefonów komórkowych wprowadzają na rynek telefon komórkowy Emporio Armani Samsung o nazwie Night Effect.
 
 
Samsung rozpoczął współpracę z młodą wokalistką, Natalią Lesz, której debiutancki album właśnie wchodzi na rynek. W ramach współpracy artystka będzie promować telefony muzyczne marki Samsung, a w szczególności najnowszy Samsung F250, którego edycja limitowana powstała z myślą o fanach nowej gwiazdy.
 
 
fot. SamsungGiorgio Armani, jeden z czołowych światowych projektantów mody oraz Samsung Electronics, producent telefonów komórkowych i systemów telekomunikacyjnych, przedstawili nowy luksusowy telefon komórkowy Giorgio Armani-Samsung.
 
 
fot. SamsungPaździernik od wielu już lat jest miesiącem profilaktyki w walce z rakiem piersi. W tym roku do Wielkiej Kampanii Życia Avon Kontra Rak Piersi włączyła się firma Samsung wprowadzając na rynek specjalną edycję najnowszego telefonu J600 w kolorze różowym.
 
 
fot. W.KrukProducenci telefonów komórkowych coraz częściej myślą o kobietach i „po kobiecemu” przy projektowaniu nowych modeli. Komórki są coraz ładniejsze i mają coraz więcej dodatków niezbędnych paniom, w tym oczywiście, czasami niezwykle drogie, ozdoby. Wybierz coś dla siebie.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »