kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Giorgio ArmaniGiorgio Armani, jeden z czołowych projektantów mody na świecie oraz Samsung Electronics, producent telefonów komórkowych wprowadzają na rynek telefon komórkowy Emporio Armani Samsung o nazwie Night Effect.
 
 
Samsung rozpoczął współpracę z młodą wokalistką, Natalią Lesz, której debiutancki album właśnie wchodzi na rynek. W ramach współpracy artystka będzie promować telefony muzyczne marki Samsung, a w szczególności najnowszy Samsung F250, którego edycja limitowana powstała z myślą o fanach nowej gwiazdy.
 
 
fot. SamsungGiorgio Armani, jeden z czołowych światowych projektantów mody oraz Samsung Electronics, producent telefonów komórkowych i systemów telekomunikacyjnych, przedstawili nowy luksusowy telefon komórkowy Giorgio Armani-Samsung.
 
 
fot. SamsungPaździernik od wielu już lat jest miesiącem profilaktyki w walce z rakiem piersi. W tym roku do Wielkiej Kampanii Życia Avon Kontra Rak Piersi włączyła się firma Samsung wprowadzając na rynek specjalną edycję najnowszego telefonu J600 w kolorze różowym.
 
 
fot. W.KrukProducenci telefonów komórkowych coraz częściej myślą o kobietach i „po kobiecemu” przy projektowaniu nowych modeli. Komórki są coraz ładniejsze i mają coraz więcej dodatków niezbędnych paniom, w tym oczywiście, czasami niezwykle drogie, ozdoby. Wybierz coś dla siebie.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»