kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Adam Borkowski - Fotolia.comPoszukiwania partnera życiowego nie zawsze należą do łatwych. Zdarza się przecież, że od lat nie poznajemy nikogo interesującego, czy mamy przykre doświadczenia związane z poznawaniem nowych osób. Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl sprawdziło, jakie trudności napotykają single w poszukiwaniu miłości i z jakich powodów decydują się randkować w sieci.
 
 
© Igor Osypenko - Fotolia.comPonad połowa zakochanych decyduje się na małżeństwo, a jedna trzecia wybiera stały związek - wynika z badania przeprowadzonego przez internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl. Jak długo trwa samotność singla, kiedy zaczyna szukać miłości? Jakie modele związku są teraz w modzie?
 
 
© mast3r - Fotolia.comW dobie zawierania znajomości przez Internet wielu wydaje się, że biuro matrymonialne staje się reliktem przeszłości. Kojarzy się z miejscem dla życiowych nieudaczników. Tymczasem budowanie związku w wirtualnej przestrzeni nie zawsze jednak wychodzi nam na dobre. Może spróbować innej formy poszukiwania partnera czy partnerki? Warto zatem obalić mity na temat funkcjonowania biur matrymonialnych.
 
 
© kevron2001 - Fotolia.comCiekawskie ciocie i babcie usilnie próbują swatać ukochanego bratanka, czy wnuczkę. Uszczypliwym komentarzom i pozornie nieznaczącym żarcikom nie ma końca – tak zwykle wygląda rzeczywistość singli przy świątecznym stole. Członkowie rodziny naciskają na zmianę stanu cywilnego i wypytują o szczegóły z życia prywatnego osób bez partnera. Jak przetrwać przy rodzinnym stole w święta, będąc singlem, zapytaliśmy użytkowników portalu MyDwoje.pl.
 
 
© JackF - Fotolia.comSamotność coraz częściej uznaje się za chorobę cywilizacyjną XXI wieku. Z badań wynika, że ponad 1/4 Polaków decyduje się na samotne życie. Z czego wynikają takie wybory? Możliwe, że to rezultat nastawienia na realizację ambicji zawodowych i pogodni z pieniądzem. W gonitwie za tymi celami gubimy gdzieś siebie i relacje z innymi. Potrzebę stałego związku również odsuwamy z braku czasu, czy innych powodów. Czy jesteśmy skazani na samotność?
 
 
© JackF - Fotolia.comSamotność jest nierozłączną częścią naszej codzienności - odczuwa się ją bez względu na wiek. Jest czymś więcej niż emocjonalny dyskomfort - jak pokazują badania, może stanowić zagrożenie dla zdrowia. Paniczny lęk przed odrzuceniem i samotnością może przyczynić się do osłabienia układu odpornościowego, chorób układu krążenia, czy poważnych zaburzeń psychicznych. Jakie jest źródło ludzkich lęków przed samotnością i jak sobie z nimi radzić?
 
 
Laptop na kolanach, słuchawki na uszach, komórka pod poduszką - życie XXI wieku wymusza na nas wysoką aktywność, dynamizm i szybkość działania. W takim świecie coraz mniej miejsca przeznaczamy na głębokie i emocjonalne relacje międzyludzkie. Wielu z nas ogarnia paraliżujący strach przed samotnością w tłumie. W dzisiejszym świecie człowiek odnalazł wirtualną przestrzeń, dającą mu poczucie bycia wśród innych współczesnych samotników - portale społecznościowe.
 
 
Sandra Bullock fot. Alcon EntertainmentSandra Bullock twierdzi, że rozwód z Jesse Jamesem uczynił ją "lepszą osobą".
 
 
Robert Pattinson fot. MonolithRobert Pattinson jest przekonany, że tabloidy zmyślają różne historie na jego temat, bo nie dostarcza im prawdziwego materiału na sensację.
 
 
© WavebreakMediaMicro - Fotolia.comSyndrom „kochania za bardzo” dotyka wielu kobiet. Nie potrafią one tworzyć szczęśliwych związków, a za swoje niepowodzenia obwiniają partnerów. Jednocześnie dają z siebie wszystko, żeby związek trwał - w imię miłości. Wierzą że ich wielka miłość potrafi partnera zmienić. Dzielnie znoszą ból, który partner im zadaje - poniżanie, przemoc fizyczną. Działa już Fundacja Kobiece Serca i ich portal internetowy, gdzie można skorzystać z konsultacji psychologicznych on-line, zapisać się na warsztaty, poczytać artykuły na temat uzależnienia od miłości.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»