kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© clamon - Fotolia.comPoczątek jesieni to najlepsza pora na porządki na warzywnych grządkach oraz w sadzie. Jesień to także czas największych zbiorów owoców i warzyw. Dobra pogoda zbliża wszelkim pracom, których potrzebują nasze przydomowe warzywniaki i owocowe drzewka.
 
 
fot. @ rozwód_35822404_zimmytws-Fotolia.comKiedy ludzie decydują się na rozwód, często wydaje im się, że proces sądowy to jedynie formalność. Często jednak okazuje się, że w tych chwilach rodzą się z wielką siłą negatywne emocje. Jak przejść przez trudną często batalię rozwodową?
 
 
fot. www.osrodekpolana.plCoraz więcej osób narzeka na spadek nastroju w okresie jesienno-zimowym. Jednak tak naprawdę tylko co dziesiąta z nich cierpi na depresję sezonową (SAD). Prawda jest taka, że do lekarza zgłasza się jeszcze mniej osób, mimo że każda z nich powinna przynajmniej udać się na konsultację.
 
 
fot. GGO depresji napisano już wiele. Znamy jej powszechne objawy, takie jak: obniżone samopoczucie, utrata lub przyrost wagi nie spowodowane dietą, bezsenność lub nadmierna potrzeba snu, permanentne zmęczenie lub utrata energii, poczucie bezwartościowości lub nieuzasadnionego poczucie winy, spadek zdolności myślenia i koncentracji, problemy decyzyjne, a nawet powracające myśli na temat śmierci.
 
 
fot. JanpolJesień to coraz krótsze dni i zimniejsze poranki. Zamiast pobudek pełnych energii pojawia się zniechęcenie oraz apatia. Przed sezonową depresją można się jednak uchronić.
 
 
Lindsay Lohan fot. UIPLindsay Lohan została zwolniona z więzienia. Artystka spędziła za kratkami 13 dni z 90 zasądzonych. Gwiazda opuściła mury Century Regional Detention Center w Lynwood 2 sierpnia o 1:35 czasu lokalnego.
 
 
Lindsay Lohan fot. Forum FilmLindsay Lohan rozpoczęła odsiadywanie wyroku. Gwiazda została zabrana do zakładu karnego w Lynwood w Kalifornii, gdzie dotarła po 10.00 rano czasu lokalnego. Zgodnie z postanowieniem sądu, za kratkami powinna spędzić 90 dni, wyjdzie jednak prawdopodobnie już po 23.
 
 
Lindsay Lohan fot. CinePixLindsay Lohan postanowiła udać się na odwyk, zanim pójdzie do więzienia. Aktorka ciągle liczy, że uda jej się dzięki temu uniknąć kary.
 
 
Lindsay Lohan zamierza odwołać się od wyroku sądowego, zgodnie z którym spędzi 90 dni w więzieniu. Aktorka nie ma jednak nadziei na zmianę sentencji, a jedynie na odroczenie.
 
 
Wiosna budzi się bardzo leniwie. Krótsze zimowe dni i chłód spowodowały, że organizm jest bardzo zmęczony, a nam brakuje chęci do działania. Jak sobie poradzić z poranną ospałością i wspomóc siły witalne? Poniżej przedstawiamy kilka prostych, a przy okazji smakowitych, sposobów, jakie poleca dr n. med. Aneta Czerwonogrodzka-Senczyna, specjalista w zakresie żywienia człowieka i dietetyki, dietetyk SANTE.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»