kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Kathleen Rekowski - Fotolia.comNiegdyś uważano go za tłuszcz, który ma bardzo niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Olej rzepakowy, bo o nim mowa, „oskarżano” o obecność szkodliwego kwasu erukowego. Dziś olej ten, określany mianem „oliwki północy” jest jednym z najzdrowszych tłuszczów roślinnych – został całkowicie pozbawiony niepożądanych substancji. Olej rzepakowy rekomenduje się obecnie jako wartościowy zamiennik oliwy z oliwek.
 
 
© Ewa Brozek - Fotolia.comSzorstka, wysuszona, zmęczona skóra – która z nas tego nie zna? Nasza skóra potrzebuje nie tylko specjalnej pielęgnacji, ale także musimy dostarczać niezbędnych dla jej regeneracji składników wraz z pożywieniem. Latem, kiedy narażona jest na wysuszenie przez nadmierną ekspozycję na słońce, powinniśmy o nią zadbać z jeszcze większą uwagą.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »