kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. KikkomanKażdego roku częściej i chętniej sięgamy po ryby, których smak i walory zdrowotne coraz częściej doceniamy. Sposobów na przygotowanie ryb jest wiele, ale nie zawsze wiemy, które są dla nas najkorzystniejsze. Oto garść porad, które sprawią, że nasze rybne danie będzie smakowało wybornie.
 
 
fot. świąteczne potrawyŚwięta Bożego Narodzenia są bez wątpienia czasem poświęconym rodzinie. Zasiadamy wówczas do stołu i delektujemy się pysznymi, przygotowanymi specjalnie na tę okazję potrawami. Dla wielu odchudzających się to jednak czas trudny, wymagający wielu wyrzeczeń. Wcale nie musi tak być. Okazuje się, że świąteczne potrawy mogą wspomagać proces zrzucania zbędnych kilogramów. Pod jednym warunkiem - nie możemy się objadać ponad miarę. Jak korzystać z dobrodziejstwa bożonardodzeniowych potraw radzi Lidia Szeworska, psychodietetyk, psycholog zdrowia.
 
 
Wakacje to świetny okres, aby zrzucić kilka kilogramów i wymodelować sylwetkę. To także najlepszy czas w roku, żeby zmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe i zadbać o zdrowie.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»