kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith FilmsZaczyna się dzielenie majątku między Bradem Pittem i Angeliną Jolie. Gwiazdorska para, która jest w trakcie rozwodu sprzedaje kilka swych posiadłości.
 
 
fot. @ rozwód_35822404_zimmytws-Fotolia.comKiedy ludzie decydują się na rozwód, często wydaje im się, że proces sądowy to jedynie formalność. Często jednak okazuje się, że w tych chwilach rodzą się z wielką siłą negatywne emocje. Jak przejść przez trudną często batalię rozwodową?
 
 
Amber Heard fot. Monolith, Johny Depp, fot. Angela George, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsSędzia przychylił się do prośby Amber Heard, wkrótce byłej żony Johnny'ego Deppa, i wydał aktorowi zakaz zbliżania się do byłej partnerki.
 
 
fot. Megan Fox fot. Imperial - CinepixPo pięciu latach małżeństwa decyzję o rozstaniu podjęli gwiazda "Transformersów" Megan Fox i znany z serialu "Beverly Hills, 90210" Brian Austin Green.
 
 
fot. Gwen Stefani fot. Universal Music Polska.jpgGwen Stefani wniosła pozew o rozwód z Gavinem Rossdale'em.
 
 
© iceteastock - Fotolia.comTylko w ubiegłym roku w naszym kraju rozwiodło się ponad 66 tysięcy małżeństw. Zdarza się, że decyzja o rozstaniu przysparza wielu problemów, zwłaszcza jeśli nie zdajemy sobie sprawy z konsekwencji związanych z rozwodem. Nagły zwrot w życiu trzeba też wykorzystać na refleksje nad finansową ochroną siebie oraz rodziny – radzi Expander.
 
 
fot. rozwódRozwód jest zazwyczaj przykrym życiowym doświadczeniem. Sprawa może skomplikować się jeszcze bardziej, kiedy w grę wchodzi problem wspólnej własności dóbr. Podział majątku staje się dodatkową nieprzyjemnością, która wynika z rozpadu pożycia i samego rozwodu. Co trzeba wiedzieć o podziale majątku wspólnego po rozwodzie?
 
 
fot. kampania Jestem mamy i taty„Jestem mamy i taty” – takie hasło przyświeca drugiej odsłonie kampanii Rzecznika Praw Dziecka, która ma zwrócić uwagę społeczną na problem wikłania dzieci w sprawy rozwodowe rodziców. Przekaz akcji ma przypomnieć dorosłym, że odbieranie dziecku możliwości kontaktu z którymś z rodziców jest ciosem bezpośrednio w sferę emocjonalną pociechy.
 
 
© I.M.Redesiuk - Fotolia.comObowiązek alimentacyjny ciąży na zobowiązanym do momentu usamodzielnienia się dziecka, stosownie do swoich uzdolnień, predyspozycji oraz kwalifikacji zawodowych. Jeżeli sąd już raz zasądził kwotę alimentów, nie oznacza, że ta ma pozostać niezmienna. Kiedy dochodzi do zmiany sytuacji życiowej rodziców i potrzeb małoletniego dziecka, może to stanowić podstawę do zwiększenia comiesięcznej stawki. Od sposobu udokumentowania i argumentacji roszczeń zależy jednak decyzja sądu.
 
 
Katie Holmes fot. Best FilmMałżeństwo Katie Holmes i Toma Cruise'a zostało oficjalnie zakończone. Rozwód gwiazd został sfinalizowany w poniedziałek, 20 sierpnia, w Nowym Jorku.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] następna »

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»