kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. christgr / sxc.huJedna z matek założyła stronę, na której mają znajdować się zdjęcia kobiet w ciąży, bądź zaraz po urodzeniu dziecka. Chce w ten sposób zaprotestować przeciw lansowaniu przez współczesną kulturę wizerunku kobiety, która natychmiast po porodzie ma piękne opalone ciało, jędrny biust i nogi bez żylaków. Prawda o wyglądzie kobiety w okresie połogu i kamienia piersią jest zaś sekretem, który społeczeństwo chętnie ukrywa.
 
 
© Kyrylo Grekov - Fotolia.comTwoje dotychczasowe próby usunięcia rozstępów przypominały walkę z wiatrakami? Masz wrażenie, że wykorzystałaś już wszystkie dostępne metody? Peelingi, dermabrazja, mezoterapia zdały się na nic? To znaczy, że najwyższy czas stoczyć ostateczną bitwę i zastosować frakcyjną radiofrekwencję mikroigłową.
 
 
fot. rozstępyTen problem dotyczy prawie wszystkich kobiet, które oczekują dziecka i co drugiej osoby w okresie dojrzewania. Rozstępy, bo o nich mowa, to szpecące skórę biustu, brzucha, ud czy pośladków pręgi występujące na ciele w postaci czerwonych lub fioletowych pasm. Te uszczerbki podskórne w tkance w zaawansowanej formie przybierają kolor perłowo-biały. Podpowiadamy jak poradzić sobie z tym problemem, aby już nie powrócił.
 
 
© Fotolia.comPowstają zwykle na skutek różnorodnych urazów, oparzeń, zabiegów operacyjnych czy przebytych chorób. Blizny dla wielu stanowią nie tylko estetyczny problem. Bywają przyczyną bólu, czy nieprzyjemnego efektu „ciągnięcia” skóry czy wręcz dysfunkcji danej okolicy ciała. Blizny – nieuniknione pamiątki po urazach wielu spędzają sen z powiek. Czy istnieją sposoby, aby pozbyć się ich na zawsze?
 
 
© Cyril Comtat - Fotolia.comRozstępy są defektem powstającym na skutek ciąży lub znacznego wzrostu masy ciała. Wbrew powszechnej opinii problem ten nie dotyczy jedynie kobiet, choć to one są najbardziej narażone na powstawanie tych nieestetycznych prążków. Z rozstępami mogą borykać się również mężczyźni i nastolatki. Aby w sezonie letnim cieszyć się gładką i jędrną skórą, warto już teraz zająć się walką z tym defektem.
 
 
Czas oczekiwania na dziecko to dla wielu kobiet jeden z najpiękniejszych okresów w życiu. Tymczasem gdy ciąża dodaje uroku, poród i macierzyństwo często nie pozostają bez wpływu na wygląd kobiecego ciała. Młode matki często mają problem z utrzymującą się nadwagą, rozstępami, nadmiarem skóry na brzuchu czy ze zmieniającym się kształtem piersi.
 
 
Rozstępy, to koszmar, który spędza sen z powiek wielu kobietom, zwłaszcza kiedy zbliża się lato. Pojawiające się na ciele nieestetyczne pręgi potrafią zepsuć radość z najpiękniejszego kostiumu kąpielowego. Z odsieczą przychodzi medycyna estetyczna i jej najnowsze techniki laserowe, dzięki którym można pozbyć się wstydliwej przypadłości raz na zawsze.
 
 
fot. Esteticmed.plWahania wagi, rozciąganie skóry, „szalejące” hormony – ciało nie lubi gwałtownych zmian, a my nie lubimy zmienionego ciała. Rozstępy to najczęstszy problem estetyczny, jakiego obawiają się młode mamy. W widoczny sposób zmieniają one bowiem wygląd i strukturę skóry, pozostawiając trwałe i trudne do usunięcia ślady.
 
 
fot. FraxelWakacje już się rozpoczęły. Planujemy urlopy, wycieczki, plażowanie, opalanie. Gdy jednak na udach, biodrach lub brzuchu zauważymy rozstępy, często wpadamy w panikę. Zupełnie niepotrzebnie, bo na rozstępy są już skuteczne sposoby!
 
 
Nie, to nie jest proste. Dobrze o tym wiesz, jeśli kiedykolwiek miałaś z nimi do czynienia. Rozstępy. Kiedy już się pojawią, ich uporczywość i zawziętość nie zna granic. Szczęśliwe te, które odniosły zwycięstwo, staczając łatwą walkę przy użyciu lekkiego oręża - kremu lub innego specyfiku.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»