kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Robert Pattinson fot. MonolithPo trzech latach rozpadł się związek Roberta Pattinsona i FKA twigs.
 
 
Colin Farrell postanowił rozstać się z Alicją Bachledą-Curuś - informują media.
 
 
© Monkey Business - Fotolia.comUstalenie winy, wzajemne oskarżenia i roszczenia oraz konieczność zgody drugiej strony - tak wygląda ciemna strona orzeczenia rozwodu. Aby uniknąć wymienionych problemów, coraz więcej par małżeńskich decyduje się na separację. Warto więc dobrze poznać zasady jej ustanawiania oraz zapytać doradcę o wzajemne prawa współmałżonków.
 
 
Emma Watson fot. Warner Bros. PolandEmma Watson rozstała się z Jayem Barrymore. 19-letnia aktorka znana z roli Hermiony w filmach o Harrym Potterze zaczęła się spotykać z 28-letnim finansistą w 2008 roku.
 
 
Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith FilmsJon Voight twierdzi, że informacje o rozstaniu jego córki, Angeliny Jolie, i Brada Pitta, są wyssane z palca. Od kilkunastu dni media prześcigają się w publikowaniu artykułów o rzekomym rozpadzie najsłynniejszego związku w Hollywood. Ojciec Jolie, Voight, postanowił zabrać głos w sprawie.
 
 
Brad Pitt i Angelina Jolie fot. Monolith FilmsBrad Pitt i Angelina Jolie udali się podobno do prawników, którzy pomogą im w rozstaniu. Para postanowiła zakończyć trwający 5 lat związek.
 
 
Byłaś z nim i okazało się, że przez cały związek Cię zdradzał, albo oszukiwał? Ma nieślubne dziecko, był żonaty, chrapał i dłubał w nosie? Może warto przed nim przestrzec inne dziewczyny, żeby omijały go szerokim łukiem i przypadkiem nie wpakowały się w związek z Twoim ex?
 
 
Rozwód.pl współorganizuje już trzecie w Polsce, a pierwsze w Krakowie targi rozwodowe. Targi będą miały charakter konsultacyjno-informacyjny i udostępnią zainteresowanym osobom pełną gamę informacji na temat separacji i rozwodu.Odbędą się 26 kwietnia.
 
 
Blake Fielder-Civil na początku miesiąca opuścił więzienie, niestety małżeństwo z Amy Winehouse nie przerodziło się w idyllę. Artystka, która jeszcze niedawno zapewniała, że kocha męża, teraz zamierza go opuścić.
 
 
Komitet Ochrony Praw Dziecka w dniach 28 października – 1 grudnia organizuje cykl wykładów otwartych „Jak pomóc dziecku przeżyć rozstanie rodziców”.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»