kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Tatyana Gladskih - Fotolia.comWiele się pisze o zdradzających mężczyznach. To oni częściej są postrzegani jako skaczący z kwiatka na kwiatek i bardzo łatwo ulegający porywom serca. Czy to znaczy, ze my, kobiety, jesteśmy wierne jak Penelopa i pozamałżeńskie romanse są nam całkowicie obce? Wyniki badań wskazują, że co czwarta kobieta zdradza swojego stałego partnera.
 
 
fot. para zakochanych. praca.plPrawie co czwarty Polak (23 procent) poznał swojego życiowego partnera w pracy – wynika z badania przeprowadzonego przez serwis Praca.pl. Do romansowania w biurze przyznało się natomiast aż 40 procent badanych. Jak postrzegane są związki w miejscu pracy? Czy biurowy romans może zakończyć się „happy endem”?
 
 
Mila Kunis fot. UIPRomans, który połączył Milę Kunis i Ashtona Kutchera śledzony jest pilnie przez media całego świata. Kochankowie nie mają spokoju nawet na wakacjach.
 
 
Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. Monolith FilmsWygląda na to, że romans Roberta Pattinsona i Kristen Stewart jest nieodwołalnie zakończony.
 
 
Mila Kunis fot. Apatow ProductionsJaki jest status związku Ashtona Kutchera i Mili Kunis nie wiadomo. Ale ostatnio widziani byli jako para.
 
 
Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. Monolith FilmsRobert Pattinson wyprowadził się z domu, w którym mieszkał wraz z Kristen Stewart.
 
 
Ashton Kutcher zaapelował do mediów, aby przestały spekulować na temat jego domniemanych romansów.
 
 
fot. Feromony.plNadchodzące lato to nie tylko okazja do odpoczynku i uzyskania pięknej opalenizny, ale też statystycznie większa szansa (i ryzyko) na przeżycie gorącego wakacyjnego romansu. Czy jesteśmy na to gotowi?
 
 
Rachel Weisz fot. Forum FilmJednym z powodów rozstania Rachel Weisz i Darrena Aronofsky'ego może być romans aktorki z Danielem Craigiem.
 
 
Przypadkowy seks z nieznajomym to zjawisko znacznie częstsze niż jeszcze dziesięć lat temu. Latem, kiedy nasz organizm wydziela więcej feromonów, liczba miłosnych przygód zdecydowanie wzrasta...
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»