kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Tatyana Gladskih - Fotolia.comWiele się pisze o zdradzających mężczyznach. To oni częściej są postrzegani jako skaczący z kwiatka na kwiatek i bardzo łatwo ulegający porywom serca. Czy to znaczy, ze my, kobiety, jesteśmy wierne jak Penelopa i pozamałżeńskie romanse są nam całkowicie obce? Wyniki badań wskazują, że co czwarta kobieta zdradza swojego stałego partnera.
 
 
fot. para zakochanych. praca.plPrawie co czwarty Polak (23 procent) poznał swojego życiowego partnera w pracy – wynika z badania przeprowadzonego przez serwis Praca.pl. Do romansowania w biurze przyznało się natomiast aż 40 procent badanych. Jak postrzegane są związki w miejscu pracy? Czy biurowy romans może zakończyć się „happy endem”?
 
 
Mila Kunis fot. UIPRomans, który połączył Milę Kunis i Ashtona Kutchera śledzony jest pilnie przez media całego świata. Kochankowie nie mają spokoju nawet na wakacjach.
 
 
Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. Monolith FilmsWygląda na to, że romans Roberta Pattinsona i Kristen Stewart jest nieodwołalnie zakończony.
 
 
Mila Kunis fot. Apatow ProductionsJaki jest status związku Ashtona Kutchera i Mili Kunis nie wiadomo. Ale ostatnio widziani byli jako para.
 
 
Robert Pattinson i Kristen Stewart fot. Monolith FilmsRobert Pattinson wyprowadził się z domu, w którym mieszkał wraz z Kristen Stewart.
 
 
Ashton Kutcher zaapelował do mediów, aby przestały spekulować na temat jego domniemanych romansów.
 
 
fot. Feromony.plNadchodzące lato to nie tylko okazja do odpoczynku i uzyskania pięknej opalenizny, ale też statystycznie większa szansa (i ryzyko) na przeżycie gorącego wakacyjnego romansu. Czy jesteśmy na to gotowi?
 
 
Rachel Weisz fot. Forum FilmJednym z powodów rozstania Rachel Weisz i Darrena Aronofsky'ego może być romans aktorki z Danielem Craigiem.
 
 
Przypadkowy seks z nieznajomym to zjawisko znacznie częstsze niż jeszcze dziesięć lat temu. Latem, kiedy nasz organizm wydziela więcej feromonów, liczba miłosnych przygód zdecydowanie wzrasta...
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »