kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. AnwisPowszechnie przyjmuje się, że rolety powinno się dobierać do koloru ścian we wnętrzu. Nie zawsze musi tak być. Aranżacja okna nie musi ograniczać się do jednej barwy. Podpowiadamy, jak dobrać kolor rolety do pozostałych barw w naszym wnętrzu. Najlepszy efekt przynoszą zestawienia monochromatyczne, harmonijne albo kontrastowe.
 
 
fot. jak wyczyścić roletyKiedy temperatura za oknem przekracza 30 stopni szukamy różnych sposobów ochłodę. Dobrym rozwiązaniem jest montaż rolet okiennych, które doskonale sprawdzają się w takich warunkach pogodowych. Latem używamy rolet częściej, a te niestety szybciej się brudzą. Oto pięć zasad, które podpowiedzą jak wyczyścić rolety materiałowe.
 
 
fot. lotari wnętrzePo zimie nasze wnętrza potrzebują nowego oddechu. Przeprowadzenie zmian w salonach czy sypialniach wydaje się niemal koniecznie. Na wiosnę warto wprowadzić do wnętrza światło oraz ciepłe barwy. Nie trzeba wiele - wystarczy parę prostych zabiegów, aby najpiękniejsza pora roku na dobre zagościła w naszym domu.
 
 
fot. błekitne marzenia lotari caly pokojNoworocznym postanowieniem może być z pewnością zmiana i odświeżenie pokoju naszego dziecka. Warto skorzystać z pomysłów na aranżację przestrzeni, które pozwolą skutecznie rozbudzić dziecięcą wyobraźnię. Czasem w bardzo prosty, ale i kreatywny sposób można udekorować pokój naszej pociechy.
 
 
fot. franc-gardinerIm bliżej święta, tym chętniej sięgamy po zimowe aranżacje wnętrz. Okazuje się, że moda na biel nie przemija. Ta barwa jest nie tylko ponadczasowa, ale też i elegancka, a przy tym pozwala na ogromne możliwości w zestawianiu dodatków. To właśnie one odpowiednio dobrane decydują na charakterze wnętrza. Białe wnętrze ubrane w ciepłe dodatki? Czemu nie!
 
 
fot. franc-gardinerSezon jesienno-zimowy sprzyja oddawaniu się błogiemu lenistwu w miękkim fotelu, zwłaszcza gdy za nami stresujący dzień. Na ten najchłodniejszy czas w roku warto zadbać o odpowiednie przygotowania także we wnętrzach. Kiedy za oknem deszcz i zimny wiatr można pomyśleć o ozdobieniu okien roletami w kolorach ziemi, które stanowią dodatkową warstwę zatrzymującą ciepło.
 
 
fot. zamszowy szyk lotariPo męczącym dniu w pracy chcemy oddać się błogiemu wypoczynkowi we wnętrzach, które będą dopasowane do naszych potrzeb. Jedni lepiej odpoczywają w nowoczesnych, minimalistycznych pokojach, inni pragną klasycznych rozwiązań. Elementem łączącym jest chęć relaksu, zwłaszcza kiedy za oknem zimno i ponuro. Jak stworzyć wnętrze, które jesienią stanie się stylowe i domowe zarazem?
 
 
© Alexander Zhiltsov - Fotolia.comW upalne dni chcemy mieć w domu jak najwięcej świeżego powietrza. Otwarte balkony „zapraszają” niepożądanych fruwających gości, którzy razem z przyjemnym wiatrem wlatują do naszych mieszkań. Komary przypominają o sobie zwłaszcza wieczorem, kiedy temperatura w domu jest wyższa niż otoczenia, a pokoje rozświetlone są sztucznym światłem. Moskitiera zamontowana w oknie jest najprostszym sposobem na pozbycie się uciążliwych owadów.
 
 
fot. LotariJesień nie musi być wcale smutną porą roku, kojarzącą się z nieuchronnym zbliżaniem się zimy. Spójrzmy na ilość barw, które podsuwa nam natura – wokół soczyste żółcie, ciepłe beże, klasyczne brązy, płomienne czerwienie. A wszystko w ogromnej palecie odcieni. Zanim najpiękniejsza polska jesień minie, zamknijmy jej niepowtarzalny charakter w naszym mieszkaniu. Czas na kolory jesieni na oknach!
 
 
fot. LotariOkna we wnętrzu bez wątpienia skupiają na sobie wzrok gości. Aranżując pomieszczenia nie traktujmy ich po macoszemu - poświęćmy im należytą uwagę, aby były jego dekoracją, podkreślając wyjątkowy charakter domowników i całej stylizacji.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»