kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Britney Spears fot. Sony BMGBritney Spears odwołała swoje zaplanowana na dwa lata koncerty w Las Vegas.
 
 
fot. @ wakacje_39810781_Warren Goldswain - Fotolia.comKobiety chętnie skorzystałyby z dodatkowych 3 godzin wolnego czasu w tygodniu - co piąta (21%) internautka przeznaczyłaby je dla rodziny i dzieci, co siódma (14%) na realizowanie własnych pasji, a co ósma (12%) na podróże – wynika z badania przeprowadzonego przez SW Research. Wbrew pozorom nie tak trudno je wygospodarować, bo jak pokazuje badanie, cenne godziny tracimy w marketach na większe zakupy spożywcze – aż 79% ankietowanych pań poświęca na to przeszło godzinę tygodniowo, z czego połowa (54%) nawet więcej niż dwie godziny. Jednocześnie 27% respondentek wskazuje, że sporo czasu marnuje w kolejkach do kas, zaś 25% na sam dojazd do i ze sklepu.
 
 
© WavebreakMediaMicro - Fotolia.comU boku młodszego partnera kobiety odejmują sobie lat, mówią naukowcy. Uczeni obliczyli, że młodszy partner sprawia, iż panie odejmują od swej metryki średnio cztery lata, informuje FoxNews.
 
 
fot. Homebook.pl_Grafika_i_ProjektJadalnia to miejsce, które kojarzy się zwykle z odrębnym pomieszczeniem przeznaczonym do spożywania posiłków. W praktyce jednak nie zawsze dysponujemy taką możliwością. Jak stworzyć w mieszkaniu czy domu miejsce, które stanie się azylem i zgromadzi przy stole całą rodzinę? O pomysłach na urządzenie jadalni opowiada Anna Poprawska, projektantka wnętrz z portalu Homebook.pl.
 
 
fot. Monika Lenczewska TAKFILM NEXT FILMOd 16 października 2015 roku będzie można w polskich kinach oglądać „Obce niebo” – film w reżyserii Dariusza Gajewskiego, w którym główne role zagrali Agnieszka Grochowska i Bartłomiej Topa. To polsko-szwedzka opowieść o małżeństwie, którego życie z dnia na dzień zostaje wywrócone do góry nogami.
 
 
fot. 7 zasad zdrowia rodzinyZdrowie członków rodziny jest dla nas kwestią priorytetową. Chcemy by omijały ich choroby i czerpali energię z codziennych aktywności. Jak osiągnąć ten cel? Psychodietetyczka Monika Ciszek-Skwierczyńska, koordynator leczenia zaburzeń odżywiania w Centrum La Fuente w Szczyrku, proponuje zestaw siedmiu zasad, którymi powinna kierować się rodzina, by żyć zdrowo.
 
 
fot. Agito.plJuż za kilka dni - 21 i 22 stycznia obchodzić będziemy Dzień Babci i Dziadka. Dla każdego wnuka to świetna okazja, aby podziękować im za okazywane serce oraz opiekę. Oprócz laurki warto pomyśleć o podarowaniu im czegoś szczególnego. Oto kilka propozycji prezentów dla Babci i Dziadka.
 
 
fot. DoctorDogPodjęliście decyzję - w tym roku święta Bożego Narodzenia spędzicie razem z nowym członkiem rodziny - psem. Czworonożny przyjaciel w domu to ogrom radości, zwłaszcza dla dzieci, ale też i obowiazków. Jak pomóc psu przyzwyczaić się do nowych warunków i jak o niego zadbać?
 
 
© Sandra van der Steen - Fotolia.comJedynie połowa kobiet, które zajmują się wychowywaniem dzieci pracuje zawodowo. Praca wykonywana przez matki w domu nie jest w Polsce traktowana poważnie. Tymczasem coraz częściej mówi się, że kobieta, które zdecyduje się na rezygnację z pracy zawodowej na rzecz prowadzenia domu, powinna mieć gwarantowane zabezpieczenie finansowe.
 
 
© iceteastock - Fotolia.comTylko w ubiegłym roku w naszym kraju rozwiodło się ponad 66 tysięcy małżeństw. Zdarza się, że decyzja o rozstaniu przysparza wielu problemów, zwłaszcza jeśli nie zdajemy sobie sprawy z konsekwencji związanych z rozwodem. Nagły zwrot w życiu trzeba też wykorzystać na refleksje nad finansową ochroną siebie oraz rodziny – radzi Expander.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»