kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Meghan Markle fot. Canal+Według oficjalnych informacji Buckingham Palace Meghan Markle urodzi dziecko na wiosnę.
 
 
Kanye West fot. Universal Music PolskaKanye West i Kim Kardashian West po raz trzeci zostali rodzicami.
 
 
Colin Farrell przyznał, że jego życie zmieniło się, odkąd na świecie pojawił się jego drugi syn. W październiku zeszłego roku dziewczyna Farrella, Alicja Bachleda-Curuś, urodziła chłopca Henry'ego Tadeusza. Aktor przyznał, że od tamtej pory bardzo ceni sobie prywatność.
 
 
Młodociani ojcowie pochodzą ze zwykłych, przeciętnych rodzin; zostali ojcami, gdyż nie byli w pełni świadomi konsekwencji, jakie niesie ze sobą kontakt seksualny bez zabezpieczenia - wynika z badania CBOS przeprowadzonego w ramach II edycji Kampanii na Rzecz Świadomego Rodzicielstwa „Kiedy 1+1=3".
 
 
Rozstrzygnięto już II edycję konkursu organizowanego przez miesięczniki „Poradnik domowy” i „Dziecko” - „Firma przyjazna mamie”. Plebiscyt ten ma na celu promocję firm, które nie tylko przestrzegają przepisów kodeksu pracy, ale także wprowadzają rozwiązania ułatwiające kobietom godzenie obowiązków zawodowych z byciem żoną i matką.
 
 
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej – Centrum Dolnośląskie rozpoczęła nabór chętnych do programu finansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny oraz budżet państwa Rodzic - Pracownik.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »