kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Meghan Markle fot. Canal+Według oficjalnych informacji Buckingham Palace Meghan Markle urodzi dziecko na wiosnę.
 
 
Kanye West fot. Universal Music PolskaKanye West i Kim Kardashian West po raz trzeci zostali rodzicami.
 
 
Colin Farrell przyznał, że jego życie zmieniło się, odkąd na świecie pojawił się jego drugi syn. W październiku zeszłego roku dziewczyna Farrella, Alicja Bachleda-Curuś, urodziła chłopca Henry'ego Tadeusza. Aktor przyznał, że od tamtej pory bardzo ceni sobie prywatność.
 
 
Młodociani ojcowie pochodzą ze zwykłych, przeciętnych rodzin; zostali ojcami, gdyż nie byli w pełni świadomi konsekwencji, jakie niesie ze sobą kontakt seksualny bez zabezpieczenia - wynika z badania CBOS przeprowadzonego w ramach II edycji Kampanii na Rzecz Świadomego Rodzicielstwa „Kiedy 1+1=3".
 
 
Rozstrzygnięto już II edycję konkursu organizowanego przez miesięczniki „Poradnik domowy” i „Dziecko” - „Firma przyjazna mamie”. Plebiscyt ten ma na celu promocję firm, które nie tylko przestrzegają przepisów kodeksu pracy, ale także wprowadzają rozwiązania ułatwiające kobietom godzenie obowiązków zawodowych z byciem żoną i matką.
 
 
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej – Centrum Dolnośląskie rozpoczęła nabór chętnych do programu finansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny oraz budżet państwa Rodzic - Pracownik.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»