kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. BoschSamodzielny remont łazienki jest sporym wyzwaniem. Wymaga odpowiedniego zaangażowania i precyzyjnego wykonania prac. Najtrudniejszym zadaniem remontowym jest niewątpliwie położenie płytek. Do tego celu konieczne są specjalistyczne narzędzia, które ułatwią pracę każdemu majsterkowiczowi.
 
 
W czasie urlopu prawie połowa Polaków zmierza „odświeżyć” swoje po© Valua Vitaly - Fotolia.comniszczone mieszkania i pomalować je na nowo. Jeżeli zamierzamy samodzielnie malować ściany czy sufit, powinniśmy odpowiednio przygotować się do tych czynności.
 
 
© Valua Vitaly - Fotolia.comPolacy decyzję o gruntownym remoncie mieszkania podejmują raz na 5-10 lat – wynika z badania Mój Dom przeprowadzonego przez Westwing Home & Living. Znacznie częściej decydujemy się na drobne zmiany w naszych domach czy mieszkaniach. Najczęściej wymieniamy meble lub kupujemy nowe dodatki.
 
 
© Andy Dean - Fotolia.comDecyzja podjęta – na podłogę położymy panele. I co dalej? Podejmując decyzję o zakupie paneli do mieszkania czy biura nie powinniśmy się kierować jedynie ich wyglądem. Przed zakupem paneli należy zapoznać się przede wszystkim z ich specyfikacją techniczną. To pomoże uniknąć pomyłek i ułatwi rozmowę ze sprzedawcą.
 
 
© auremar - Fotolia.comKupno mieszkania w bloku z lat siedemdziesiątych wiąże się z koniecznością przeprowadzenia generalnego remontu. Wielu nie przeraża jednak ta perspektywa, zażywszy na fakt, iż ceny takich mieszkań są średnio o 30 procent niższe. Do zakupu niewątpliwie przekonują także dobre lokalizacje. Jak z mieszkania, które pamięta czasy budownictwa PRL stworzyć przytulne lokum?
 
 
fot. polskieokna.plCzynnikiem wyróżniającym wysokiej jakości profile są przyznane im w wyniku przeprowadzonych badań i kontroli procesów produkcji, różnego rodzaju certyfikaty, atesty i znaki jakości. Jednak dla osoby zakupującej gotowy wyrób budowlany jakim jest okno, istotnym będzie, czy cały produkt opatrzono w komplet dokumentów dopuszczających go do obrotu na terenie Polski zgodnie z Ustawą o Wyrobach Budowlanych.
 
 
Kupowanie starego domu to jak nabywanie kota w worku, dlatego wiele osób drży na samą myśl o kłopotach, jakie mogą w tym worku znaleźć. Jednak istnieje coraz liczniejsza grupa nabywców, gotowych na takie nieprzewidywalne wyzwania. Popularnością cieszą się nie tylko domy 20 – 40- letnie, ale także stare dworki, pałace i kamienice. Mimo, że remont takich rozpadających się architektonicznych perełek, to koszt nawet do kilkunastu milionów złotych, inwestycje takie stają się coraz popularniejsze. A może nie taki dwór straszny jak go malują?
 
 
Budowa domu to wydarzenie ważne dla całej rodziny. Jej nadzorowanie wymaga częstych wizyt. Czy warto zabierać ze sobą na budowę dziecko? Nasi milusińscy obserwując budowę domu mogą się niejednego nauczyć. Powinniśmy pamiętać jednak o względach bezpieczeństwa, a także o tym, by dziecka zwyczajnie nie zanudzić.
 
 
Na rynku drzwi wewnętrznych, szybciej niż w kalendarzu, zapanowała wiosna. Popularne do tej pory ciemne tonacje wypierają jasne, stonowane kolory.
 
 
Metropolie przyciągają osoby poszukujące pracy, ciekawego życia, nowych wyzwań. Jednak życie w centrum wydarzeń wiąże się z dużą dawką stresu, często pracą ponad możliwości, osamotnieniem, a także przebywaniem w zanieczyszczonym środowisku. Wszystkie te czynniki powodują, że dzisiejsi 30 -, 40 - latkowie pracujący w dużych miastach czują się zmęczeni, wyeksploatowani, zniechęceni do dalszego działania. Gdzie zatem można znaleźć oazę - miejsce w którym choć na chwilę będziemy mogli się zrelaksować, by nabrać sił i inspiracji do dalszego działania? Odpowiedź jest bardzo prosta - w domu.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»