kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Peter Atkins - Fotolia.comCzy zdarza Ci się narzekać na brak czasu? Zastanawiasz się, jak to się dzieje, że niektórzy są w stanie uporać się ze wszystkimi zadaniami i mają jeszcze czas na przyjemności, podczas gdy Tobie ledwie wystarcza go na codzienne obowiązki? Jesteś jedną z osób, które biegają w pośpiechu, aby zdążyć załatwić wszystkie najpilniejsze sprawy, a bilans dnia i tak wypada na ich niekorzyść? Możesz to zmienić. Przygotowaliśmy kilka pomysłów jak gospodarować czasem, by mieć go więcej dla siebie, dla rodziny i przyjaciół, na przyjemności czy po prostu na odpoczynek. Innymi słowy - wskazówki, jak łączyć przyjemne z pożytecznym!
 
 
© Yuri Arcurs - Fotolia.comAż 68 procent Polaków przyznaje, że jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego. To niezły wynik, ale przecież nie o statystyki w naszym życiu intymnym chodzi. Dla wielu par problemem jest codzienne zmęczenie i nadmiar obowiązków oraz stres. Jak otworzyć się na potrzeby partnera i czerpać radość z seksu?
 
 
© lightpoet - Fotolia.comTegoroczny weekend majowy może być wyjątkowo długi. Wystarczą trzy dodatkowe dni urlopu, aby nasza majówka trwała aż 9 dni. Dla wielu ten czas to oficjalne rozpoczęcie sezonu grillowego. Na dwa tygodnie przed majowym weekendem warto zastanowić się jak wykorzystać ten czas, aby spędzić go zdrowo i aktywnie.
 
 
fot. Dermed9 września na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Urody. To doskonały pretekst, aby zapomnieć o codziennych troskach i zrobić coś tylko dla siebie. Podpowiadamy, jak spędzić ten szczególny dzień i oddać się przyjemności dbania o urodę.
 
 
Powrót z urlopu do pracy zazwyczaj bywa dla każdego z nas dość trudny. Jeżeli jednak dobrze się do tego przygotujesz, możesz uniknąć stresu, przygnębienia czy znużenia. Przed wyjazdem zorganizuj swoją pracę - zamknij wszystkie pilne sprawy, przekaż innym zadania i ustaw autorespondera. Wtedy po udanym odpoczynku łatwiej będzie Ci powrócić do codziennego trybu pracy.
 
 
fot. Med PoloniaÓsmy marca to doskonały pretekst, aby przypomnieć kobietom o tym, jak istotna jest profilaktyka. Tym bardziej, że niektóre szpitale i przychodnie w sposób szczególny dostosowują swoje oferty badań do indywidualnych potrzeb pacjentek.
 
 
Ponad 80 proc. dorosłych Polek deklaruje, że potrzebuje w ciągu tygodnia znaleźć czas na chwilę przyjemności. Chwilą przyjemności to dla nich czas odprężenia i relaksu (97 proc.), a także moment wytchnienia od pracy i codziennych obowiązków (91 proc.). To również czas,w którym mogą zadbać o siebie.
 
 
Podwodne muzykowanie pozwoli oderwać się od szarej rzeczywistości, zrelaksować się, wyciszyć poddając się kojącym dźwiękom muzyki. Jest to możliwe dzięki zasoleniu wody oraz zanurzonym w wodzie głośnikom emitującym specjalnie skomponowaną muzykę.
 
 
Każdego roku chcemy, by właśnie te Święta były wyjątkowe. Już kilka tygodni wcześniej rozpoczynamy pracochłonne przygotowania - planujemy wielkie sprzątanie, tworzymy listę prezentów dla najbliższych, gromadzimy przepisy na domowe wypieki... Pamiętajmy jednak, by podczas tej świątecznej gorączki nie zapomnieć o odrobinie relaksu.

 
 
„Joga w parku” to cykl cotygodniowych spotkań z jogą, które potrwają do 26 sierpnia na terenie Pola Mokotowskiego przy tzw. Małych Stawach, połączonych z wspólną praktyką i promocją zdrowego stylu życia. Ideą projektu jest stworzenie szansy na aktywny niedzielny wypoczynek dla mieszkańców Warszawy i zaproszenie ich do wspólnej praktyki jogi.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »