kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Peter Atkins - Fotolia.comCzy zdarza Ci się narzekać na brak czasu? Zastanawiasz się, jak to się dzieje, że niektórzy są w stanie uporać się ze wszystkimi zadaniami i mają jeszcze czas na przyjemności, podczas gdy Tobie ledwie wystarcza go na codzienne obowiązki? Jesteś jedną z osób, które biegają w pośpiechu, aby zdążyć załatwić wszystkie najpilniejsze sprawy, a bilans dnia i tak wypada na ich niekorzyść? Możesz to zmienić. Przygotowaliśmy kilka pomysłów jak gospodarować czasem, by mieć go więcej dla siebie, dla rodziny i przyjaciół, na przyjemności czy po prostu na odpoczynek. Innymi słowy - wskazówki, jak łączyć przyjemne z pożytecznym!
 
 
© Yuri Arcurs - Fotolia.comAż 68 procent Polaków przyznaje, że jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego. To niezły wynik, ale przecież nie o statystyki w naszym życiu intymnym chodzi. Dla wielu par problemem jest codzienne zmęczenie i nadmiar obowiązków oraz stres. Jak otworzyć się na potrzeby partnera i czerpać radość z seksu?
 
 
© lightpoet - Fotolia.comTegoroczny weekend majowy może być wyjątkowo długi. Wystarczą trzy dodatkowe dni urlopu, aby nasza majówka trwała aż 9 dni. Dla wielu ten czas to oficjalne rozpoczęcie sezonu grillowego. Na dwa tygodnie przed majowym weekendem warto zastanowić się jak wykorzystać ten czas, aby spędzić go zdrowo i aktywnie.
 
 
fot. Dermed9 września na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Urody. To doskonały pretekst, aby zapomnieć o codziennych troskach i zrobić coś tylko dla siebie. Podpowiadamy, jak spędzić ten szczególny dzień i oddać się przyjemności dbania o urodę.
 
 
Powrót z urlopu do pracy zazwyczaj bywa dla każdego z nas dość trudny. Jeżeli jednak dobrze się do tego przygotujesz, możesz uniknąć stresu, przygnębienia czy znużenia. Przed wyjazdem zorganizuj swoją pracę - zamknij wszystkie pilne sprawy, przekaż innym zadania i ustaw autorespondera. Wtedy po udanym odpoczynku łatwiej będzie Ci powrócić do codziennego trybu pracy.
 
 
fot. Med PoloniaÓsmy marca to doskonały pretekst, aby przypomnieć kobietom o tym, jak istotna jest profilaktyka. Tym bardziej, że niektóre szpitale i przychodnie w sposób szczególny dostosowują swoje oferty badań do indywidualnych potrzeb pacjentek.
 
 
Ponad 80 proc. dorosłych Polek deklaruje, że potrzebuje w ciągu tygodnia znaleźć czas na chwilę przyjemności. Chwilą przyjemności to dla nich czas odprężenia i relaksu (97 proc.), a także moment wytchnienia od pracy i codziennych obowiązków (91 proc.). To również czas,w którym mogą zadbać o siebie.
 
 
Podwodne muzykowanie pozwoli oderwać się od szarej rzeczywistości, zrelaksować się, wyciszyć poddając się kojącym dźwiękom muzyki. Jest to możliwe dzięki zasoleniu wody oraz zanurzonym w wodzie głośnikom emitującym specjalnie skomponowaną muzykę.
 
 
Każdego roku chcemy, by właśnie te Święta były wyjątkowe. Już kilka tygodni wcześniej rozpoczynamy pracochłonne przygotowania - planujemy wielkie sprzątanie, tworzymy listę prezentów dla najbliższych, gromadzimy przepisy na domowe wypieki... Pamiętajmy jednak, by podczas tej świątecznej gorączki nie zapomnieć o odrobinie relaksu.

 
 
„Joga w parku” to cykl cotygodniowych spotkań z jogą, które potrwają do 26 sierpnia na terenie Pola Mokotowskiego przy tzw. Małych Stawach, połączonych z wspólną praktyką i promocją zdrowego stylu życia. Ideą projektu jest stworzenie szansy na aktywny niedzielny wypoczynek dla mieszkańców Warszawy i zaproszenie ich do wspólnej praktyki jogi.
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»