kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© diego cervo - Fotolia.comBliskość, zrozumienie i umiejętność rozmowy – te kwestie są najważniejsze w relacjach matki i córki. Zbliżający się Dzień Matki jest świetnym pretekstem, aby zwrócić uwagę na jakość rozmów i kontaktów z własną mamą. Nikt przecież tak dobrze nie zrozumie matki, jak córka – druga kobieta. Warto zatem zadbać o mamę nie tylko w dniu jej święta.
 
 
Angelina Jolie fot. MonolithAngelina Jolie najwyraźniej nie potrafi sobie zaskarbić przyjaźni kobiet.
 
 
Laptop na kolanach, słuchawki na uszach, komórka pod poduszką - życie XXI wieku wymusza na nas wysoką aktywność, dynamizm i szybkość działania. W takim świecie coraz mniej miejsca przeznaczamy na głębokie i emocjonalne relacje międzyludzkie. Wielu z nas ogarnia paraliżujący strach przed samotnością w tłumie. W dzisiejszym świecie człowiek odnalazł wirtualną przestrzeń, dającą mu poczucie bycia wśród innych współczesnych samotników - portale społecznościowe.
 
 
Zrozumienie kobiecych potrzeb to wciąż bardzo trudne zadanie dla każdego faceta, mimo upływu lat wszyscy spotykamy się z tymi samymi trudnościami. Sagio.pl postanowiło po raz kolejny ujawnić tajemnice kobiecych myśli: „uległy czy męski - jaki ma być facet?" Oto co odpowiedziały same kobiety.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»