kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Profilaktyka czerniakaJeżeli chcemy bezpiecznie korzystać ze słońca, warto udać się do dermatologa, który oceni nasze znamiona, pieprzyki oraz przebarwienia skóry. To ważne, gdyż te zmiany mogą być pierwszym objawem czerniaka skóry – nowotworu, który wcześnie wykryty daje możliwość wyleczenia nawet w 90 procentach.
 
 
fot. Kerem Yucel / sxc.huZmarszczki potrafią być mocniejszym impulsem do używania kosmetyków z filtrami niż rak skóry- takie wnioski można wyciągnąć, opierając się na wynikach jednego z ostatnich badań opublikowanych w "Archives of Dermatology".
 
 
© auremar - Fotolia.comWszyscy bardzo lubimy słońce. Słoneczne dni powodują, że mamy więcej energii i poprawiają nam nastrój. Często wyjeżdżamy do cieplejszych krajów właśnie w poszukiwaniu pogody. Z medycznego punktu widzenia trzeba jednak przyznać, że słońce poza wpływem na produkcję endorfin poprawiających nasze samopoczucie i udziałem w syntezie aktywnej postaci witaminy D3 oferuje naszemu organizmowi niewiele korzyści, a w nadmiarze może nam bardzo poważnie szkodzić.
 
 
5 grudnia 2009 roku w Krakowie odbyła się konferencja „Nowa norma a solarium". Organizatorem imprezy był serwis e-solarium.pl oraz firma Solar Plus, a jej uczestnicy poznawali nowe unijne przepisy prawne dotyczące urządzeń opalających, które weszły w życie 1 kwietnia 2009 roku.
 
 
© Tsuboya - Fotolia.comNowojorscy badacze przekonują, że picie co najmniej dwóch filiżanek herbaty dziennie może ochronić przed rozwojem raka skóry. Ten popularny napój ma właściwości zapobiegające nowotworowi podstawnokomórkowemu i kolczystokomórkowemu- najczęstszym formom raka skóry. Choroba ta spowodowana jest nadmiernym promieniowaniem nadfioletowym i ewoluuje przez okres kilku miesięcy, a nawet lat.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »