kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Przytulenie ma znaczenie logoKarolina Malinowska, Daria Widawska, Bartosz Obuchowicz, Monika Mrozowska, Magdalena Schejbal, Marzena Sienkiewicz i Robert Leszczyński – znani rodzice przyłączyli się do kampanii „Przytulenie ma znaczenie”, mającej na celu zaakcentowanie przytulania jako najpiękniejszej formy wyrażania uczuć dziecku.
 
 
fot. Przytulenie ma znaczenie logoDotyk dla niemowlęcia jest najważniejszym zmysłem, pozwalającym na komunikację z otoczeniem. Choć maluch nie potrafi mówić, to jednak umie wyrazić swoje potrzeby przy pomocy gestów. Przytulenie dziecka ma więc ogromną moc – zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa, co przyczynia się do prawidłowego rozwoju małego człowieka. Nie zapominajmy o przytulaniu naszych dzieci, bo jak przypominają organizatorzy kampanii – „Przytulenie ma znaczenie”.
 
 
© Svetlana Fedoseeva - Fotolia.comKażde dziecko potrzebuje czułości i wrażliwości na jego potrzeby. Z najnowszego badania instytutu ARC Rynek i Opinia, przeprowadzonego na zlecenie marki Oilatum Baby wynika jednak, że wielu rodziców powstrzymuje się od przytulania dzieci. Tymczasem maluchy obdarzane czułością lepiej się rozwijają, są bardziej inteligentne i chętniej dzielą się przeżyciami z rodzicami.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »