kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. DutchhouseOrnamenty, kolory, materiały i formy wnętrzarskie w tym sezonie wkraczają dumnie do świata przyrody. Okazuje się, że natura jest trendy – tak wynika z obserwacji targów artykułów wyposażenia wnętrz Maison & Objet, które właśnie zakończyły się w Paryżu.
 
 
fot. Kubusiowi Przyjaciele Natury11 lutego przypada Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej. To doskonała okazja, aby zwrócić uwagę małego dziecka na kwestie szacunku do roślin i zwierząt. Kilka sposobów na różne aktywności i zabawy, które budują u najmłodszych wrażliwość na piękno przyrody przedstawia Małgorzata Jabłońska, ekspert współpracujący z programem edukacyjnym „Kubusiowi Przyjaciele Natury”.
 
 
fot. Klub Gaja. Tomek Pikuła-Rzeka Roku 2013-WieprzówkaW organizowanym przez Klub Gaja konkursie na Rzekę Roku 2014 wybrano finalistki. Spośród ponad czterdziestu zgłoszeń jury konkursowe wybrało jedenaście polskich rzek. To druga edycja konkursu w ramach programu „Zaadoptuj rzekę”, w której poszukiwano szczególnych miejsc nad rzekami, istotnych dla przyrody, historii i kultury danej społeczności lokalnej. Rzekę - zwyciężczynię poznamy we wrześniu.
 
 
fot. Dąb Wybickiego. fot. Tomek Pikuła, Klub GajaW Dzień Dziecka rozpoczęło się głosowanie na Drzewo Roku 2014. Ten szczególny plebiscyt organizowany jest Klub Gaja w ramach programu edukacji ekologicznej Święto Drzewa. Przez cały czerwiec można głosować na jedno z szesnastu drzew, które znalazły się w finale konkursu.
 
 
© Alena Ozerova - Fotolia.comRodzinne spacery po parku, czy wspólne wyjazdy za miasto to doskonała okazja, by zapoznawać nasze pociechy z pięknem przyrody i śledzić wspólnie z nimi zmiany, które zachodzą w niej wraz z nadejściem kolejnych pór roku.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »