kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. DutchhouseOrnamenty, kolory, materiały i formy wnętrzarskie w tym sezonie wkraczają dumnie do świata przyrody. Okazuje się, że natura jest trendy – tak wynika z obserwacji targów artykułów wyposażenia wnętrz Maison & Objet, które właśnie zakończyły się w Paryżu.
 
 
fot. Kubusiowi Przyjaciele Natury11 lutego przypada Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej. To doskonała okazja, aby zwrócić uwagę małego dziecka na kwestie szacunku do roślin i zwierząt. Kilka sposobów na różne aktywności i zabawy, które budują u najmłodszych wrażliwość na piękno przyrody przedstawia Małgorzata Jabłońska, ekspert współpracujący z programem edukacyjnym „Kubusiowi Przyjaciele Natury”.
 
 
fot. Klub Gaja. Tomek Pikuła-Rzeka Roku 2013-WieprzówkaW organizowanym przez Klub Gaja konkursie na Rzekę Roku 2014 wybrano finalistki. Spośród ponad czterdziestu zgłoszeń jury konkursowe wybrało jedenaście polskich rzek. To druga edycja konkursu w ramach programu „Zaadoptuj rzekę”, w której poszukiwano szczególnych miejsc nad rzekami, istotnych dla przyrody, historii i kultury danej społeczności lokalnej. Rzekę - zwyciężczynię poznamy we wrześniu.
 
 
fot. Dąb Wybickiego. fot. Tomek Pikuła, Klub GajaW Dzień Dziecka rozpoczęło się głosowanie na Drzewo Roku 2014. Ten szczególny plebiscyt organizowany jest Klub Gaja w ramach programu edukacji ekologicznej Święto Drzewa. Przez cały czerwiec można głosować na jedno z szesnastu drzew, które znalazły się w finale konkursu.
 
 
© Alena Ozerova - Fotolia.comRodzinne spacery po parku, czy wspólne wyjazdy za miasto to doskonała okazja, by zapoznawać nasze pociechy z pięknem przyrody i śledzić wspólnie z nimi zmiany, które zachodzą w niej wraz z nadejściem kolejnych pór roku.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»