kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. BakallandKiedy wiosna budzi przyrodę do życia, zmiany powinny nastąpić również na naszych talerzach. Zielony to obowiązujący kolor tej wiosny w każdej kuchni. Kusząco i apetycznie wyglądają przecież nowalijki połączone z chrupiącymi dodatkami i suszonymi owocami. Dzięki nim zyskamy energię, ale też pomożemy zdrowiu. Oto kilka przepisów na chrupiące sałatki.
 
 
fot. Szaszłyki z krewetekSezon grillowy sprzyja przyrządzaniu różnych mięs na ruszcie. Prócz kiełbasy i karkówki warto poeksperymentować z innymi połączeniami smaków. Oto dwa przepisy na oryginalne potrawy - grillowany filet z ziemniakami oraz szaszłyki z krewetkami.
 
 
fot. Świeże małże św. Jakuba, krem z parmezanu i szparagamiCzy są dania, które przywołują smaki i zapachy wakacji? Jeśli lubimy podróżować to z pewnością chętnie wspominamy smak świeżych ryb czy owoców morza, a wśród nich królują langustynki i małże św. Jakuba. Jak w prosty sposób przygotować z tych przysmaków pyszne dania podpowiada Michel Moran, popularny szef kuchni.
 
 
fot. łosoś z rusztu z sosem czosnkowymSprzyjająca aura sprawia, że chętniej decydujemy na przygotowywanie potraw w plenerze. A skoro plener, to oczywiście grillowanie. Zwykle decydujemy się na wrzucenie na ruszt kiełbasek i karkówki. Warto jednak spróbować nieco innego menu, które z powodzeniem można przygotować na grillu. Oto pięć ciekawych przepisów na dania z rusztu.
 
 
fot. LidlStare powiedzenie mówi: podróże kształcą. Nie można temu zaprzeczyć obserwując Polaków, którzy w miarę zwiększania częstotliwości odbywania zagranicznych wycieczek, chętnie poznają inne kultury i chcąc zachować choćby ich cząstkę, jeszcze chętniej kultywują je w Polsce. Tyczy się to między innymi, a może przede wszystkim światowych kuchni.
 
 
fot. TVNNa antenie TVN Style 8 kwietnia pojawi się nowy program kulinarny Nigelli Lawson – „Nigella ucztuje”. To kontynuacja wcześniejszego programu „Nigella gryzie”.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»