kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Pod hasłem "Nie tylko siniaki robią z Ciebie ofiarę..." przebiega kampania społeczna Avon, której twarzą została Małgorzata Domagalik. Kampania ma na celu przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet: fizycznej, psychicznej, seksualnej i ekonomicznej.
 
 
Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia" w ramach 16 Dni Akcji Przeciwdziałania Przemocy ze Względu na Płeć, organizuje kampanię informacyjno - edukacyjną dotyczącą przemocy w relacjach partnerskich - „Biała Wstążka". Pomiędzy 25 listopada a 10 grudnia będzie zachęcać do noszenia białej wstążki oraz promować pozytywne wzorce zachowania.
 
 
Opublikowano raport z badań przeprowadzonych we Włoszech, Hiszpanii i Polsce, dotyczących przemocy wobec kobiet oraz ich dyskryminacji. Wyniki są jednoznaczne: we wszystkich tych krajach przemoc w stosunku do kobiet jest wciąż znaczącym problemem.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »