kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Andrew Breeden - Fotolia.com70 procent kobiet obawia się molestowania seksualnego na festiwalach muzycznych, a 69 procent boi się napaści seksualnej.
 
 
Amber Heard fot. Monolith, Johny Depp, fot. Angela George, CC BY-SA 3.0, Wikimedia CommonsSędzia przychylił się do prośby Amber Heard, wkrótce byłej żony Johnny'ego Deppa, i wydał aktorowi zakaz zbliżania się do byłej partnerki.
 
 
fot. Pobiegnij z namiTo już szósta edycja biegu „AVON Kontra Przemoc – biegnij w Garwolinie”. Impreza odbędzie się 21 czerwca w Garwolinie, a jej uczestnicy będą mieli do pokonania dziesięciokilometrową trasę ulicami miasta. W tym roku będzie też mieć miejsce Bieg Rodzinny na dystansie dwóch kilometrów.
 
 
Informacje o utworzonych w całej Polsce przez Ministerstwo Sprawiedliwości Ośrodkach Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem, „Informator dla pokrzywdzonego”, informacje dla najmłodszych ofiar przestępstw oraz baza danych instytucji i organizacji pozarządowych udzielających ofiarom przestępstw wsparcia psychologicznego i informacji prawnej – to tylko niektóre elementy, jakie znalazły się na zmodernizowanej stronie www.pokrzywdzeni.gov.pl.
 
 
Wystartowała pierwsza ogólnopolska kampania edukacyjno-społeczna: „Bezpieczeństwo w szkole dzięki edukacji prawnej”. Ambasadorem akcji została sędzia Anna Maria Wesołowska.
 
 
Od 25 listopada do 10 grudnia wszyscy użytkownicy facebooka mogli przyłączyć się do akcji „Powiedź STOP przemocy". Każdy mógł w tym czasie głośno i wyraźnie powiedzieć „NIE". W ciągu trwania akcji na popularnym portalu społecznościowym przyłączyło się do niej 57 500 osób. Ta liczba wskazuje jak niezwykle ważne są takie kampanie i jak wielu osobom zależy na przerwaniu dramatu jakim jest przemoc w rodzinie.
 
 
fot. AvonZ końcem października 2010 roku, ruszyła kolejna odsłona Wielkiej Kampanii o Godność Avon Kontra Przemoc. Do akcji przyłączyło się wiele znanych i cenionych osób: Jolanta Kwaśniewska, Katarzyna Zielińska, Andrzej Krzywy oraz Robert Korzeniowski. Gwiazdy w ten sposób chcą wyrazić swój sprzeciw wobec przemocy.
 
 
fot. Avon20 czerwca, w niedzielę o godzinie 12, podczas corocznych obchodów Dni Garwolina z Avon odbył się pierwszy uliczny bieg pod hasłem "Avon kontra przemoc - biegnij w Garwolinie". Wydarzenie zainaugurowało ogólnopolską Wielką Kampanię o Godność - Avon kontra przemoc, której strategicznym partnerem jest Fundacja Feminoteka.
 
 
Pod hasłem "Nie tylko siniaki robią z Ciebie ofiarę..." przebiega kampania społeczna Avon, której twarzą została Małgorzata Domagalik. Kampania ma na celu przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet: fizycznej, psychicznej, seksualnej i ekonomicznej.
 
 
Amerykański muzyk R&B Chris Brown przyznał się do pobicia swojej partnerki, wokalistki Rihanny w noc poprzedzającą uroczystość rozdania nagród Grammy 2009. Sąd okazał się jednak łaskawy dla damskiego boksera.
 
 
Strony: [1] [2] [3] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»