kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Kinga WójcikKiedy dziecko idzie do przedszkola to znak, że nasz maluch już nieco wydoroślał. Pastelowe kolory i słodkie dekoracje przestają pasować do wnętrza, w którym przebywa dziecko. Jak dopasować pokój do potrzeb małego chłopca czy dziewczynki? Dziś urządzamy monochromatyczny pokój dla przedszkolaka w stylu skandynawskim.
 
 
© sci - Fotolia.comTylko nieco ponad 20 procent polskich przedszkolaków ma zdrowe zęby. Niestety stan uzębienia pozostałej grupy dzieci przedszkolnych pozostawia wiele do życzenia – większość z nich ma próchnicę. Zęby 15 procent maluchów są tak zniszczone, że konieczne jest usuwanie aż trzech mleczaków. Ten stan ma przykre konsekwencje – w przyszłości może skończyć się wadami zgryzu czy problemami z prawidłowym rozwojem kości i mięśni twarzy.
 
 
© Alena Ozerova - Fotolia.comRodzinne spacery po parku, czy wspólne wyjazdy za miasto to doskonała okazja, by zapoznawać nasze pociechy z pięknem przyrody i śledzić wspólnie z nimi zmiany, które zachodzą w niej wraz z nadejściem kolejnych pór roku.
 
 
© Anatoliy Samara - Fotolia.comJeżeli twoje dziecko niedługo ma rozpocząć przedszkolną karierę, trzeba zacząć się do tego przygotowywać odpowiednio wcześniej. Nowe miejsce, nowi koledzy, nowa opiekunka, posiłki, inny rytm dnia – wszystko to ma bardzo duży wpływ na psychikę malucha, dlatego, jeśli chcecie, aby wszystkie te zmiany dziecko przeżyło w miarę „bezboleśnie”, zacznijcie przygotowania właśnie teraz, przed i czasie wakacji, kiedy macie dla siebie więcej czasu. Od czego zacząć?
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»