kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. IKEA KrakówWedług teorii Feng Shui miejsce, w którym mieszkamy jest odzwierciedleniem naszej osobowości i stanowi podstawę do wszelkich działań. Czy uporządkowanie mieszkania lub domu pozwoli nam pozbyć się chaosu z życia? Warto to sprawdzić, korzystając z kilku prostych rozwiązań, które znacznie ułatwią codzienne porządki.
 
 
fot. Chłodnia OlsztynMrożenie jest jednym z najstarszych i najwłaściwszych sposobów utrwalania żywności. Dzięki tej metodzie także zimą możemy cieszyć się smakiem warzyw i owoców oraz korzystać z bogactwa zawartych w nich składników. Z głęboko zamrożonych produktów szybko i sprawnie przygotujemy wiele smacznych dań.
 
 
© Michal Adamczyk - Fotolia.comDługie przechowywanie warzyw nie służy im najlepiej - tracą wtedy część swoich dobroczynnych właściwości. Podobnie dzieje się w przypadku niewłaściwego ich przygotowywania. Aby temu zapobiec, trzeba stosować się do kilku prostych zasad.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »