kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. IKEA KrakówWedług teorii Feng Shui miejsce, w którym mieszkamy jest odzwierciedleniem naszej osobowości i stanowi podstawę do wszelkich działań. Czy uporządkowanie mieszkania lub domu pozwoli nam pozbyć się chaosu z życia? Warto to sprawdzić, korzystając z kilku prostych rozwiązań, które znacznie ułatwią codzienne porządki.
 
 
fot. Chłodnia OlsztynMrożenie jest jednym z najstarszych i najwłaściwszych sposobów utrwalania żywności. Dzięki tej metodzie także zimą możemy cieszyć się smakiem warzyw i owoców oraz korzystać z bogactwa zawartych w nich składników. Z głęboko zamrożonych produktów szybko i sprawnie przygotujemy wiele smacznych dań.
 
 
© Michal Adamczyk - Fotolia.comDługie przechowywanie warzyw nie służy im najlepiej - tracą wtedy część swoich dobroczynnych właściwości. Podobnie dzieje się w przypadku niewłaściwego ich przygotowywania. Aby temu zapobiec, trzeba stosować się do kilku prostych zasad.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»