kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Aparat stały na zębyLeczenie ortodontyczne zwykle odkładamy na później, co często wynika z naszej niewiedzy na ten temat. Na czym polega proces prostowania zębów? Jakie aparaty ortodontyczne są najskuteczniejsze i jak wygląda sam proces leczenia?
 
 
fot. aparatNiegdyś był powodem do śmiechu wśród szkolnych rówieśników, dziś staje się modny. Aparaty ortodontyczne, bo o nich mowa, dostosowane są do wieku, noszą je chętnie nie tylko dzieci i nastolatki, ale też ich rodzice. Pomimo wzrostu świadomości dotyczącej aparatów ortodontycznych, w dalszym ciągu pojawia się wiele fałszywych opinii na ich temat. Popularne mity obala lek. stom. Agnieszka Pogorzelska-Mlynarczyk z Centrum Stomatologicznego ENEL-MED.
 
 
fot. aparatNiegdyś prostowanie zębów było przykrą koniecznością teraz stało się bardzo popularne. Można stwierdzić, że zapanowała moda na aparaty ortodontyczne. Co ciekawe, w krajach azjatyckich cieszą się popularnością ... fałszywe aparaty ortodontyczne. To pokazuje, że piękny uśmiech stał się symbolem statusu społecznego. Czy taka moda może być szkodliwa? Czy aparat stomatologiczny stał się gadżetem?
 
 
fot. aparat orto.fotoliaPatrząc na uśmiechy niektórych młodych ludzi czy osób publicznych, można by stwierdzić, że zapanowała prawdziwa moda na aparaty ortodontyczne. Prostowanie zębów, będące niegdyś przykrą koniecznością, stało się obecnie bardzo popularne. Źródłem różnorodnych nowinek ortodontycznych dla osób, które są zdecydowane na poprawianie stanu uzębienia stał się obecnie Internet.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»