kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. eBroker.plZakupy grupowe, promocje, wyprzedaże? Wszyscy zwracamy na nie uwagę. Popularność portali oferujących znaczne zniżki na produkty i usługi rośnie z dnia na dzień, a ilość dostępnych rabatów mnoży się jak grzyby po deszczu. Jak zyskać dostęp do wszystkich okazji w jednym miejscu?
 
 
Niska cena to dla trzech czwartych Polaków podstawowe kryterium wyboru sklepu, w którym dokonują zakupów. GfK Polonia zapytała Polaków, jakie czynniki biorą pod uwagę przy wyborze miejsca, w którym kupują odzież, obuwie i bieliznę.
 
 
15 listopada pojawi się nowy, bezpłatny miesięcznik zakupowy dla kobiet „Shopping Guide”. Magazyn wydawany przez wydawnictwo Free Press będzie rozdawany przed 33 największymi galeriami handlowymi w Polsce.
 
 
fot. Avanti„Avanti” kolejny raz zaprasza na weekend zniżek „Z Avanti taniej”. W październikowym wydaniu miesięcznika znalazły się kupony rabatowe na zakup ubrań i dodatków ponad 60 marek w sklepach w całej Polsce. Dodatkowo czytelniczki magazynu mogą wziąć udział w „Wielkim Konkursie Avanti”, przygotowanym wspólnie z Radiem Roxy FM.
 
 
© rezachka - Fotolia.comNie tylko kobiety wiedzą, że warto kupować w czasie wyprzedaży. Tańsze ubrania, buty, dodatki, a także sprzęt elektroniczny – można trafić na prawdziwą okazję. Z sezonowych obniżek cen w renomowanych domach towarowych korzystają nawet gwiazdy. Chcesz skorzystać z wyprzedaży nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach europejskich? Nie bój się, jako konsument masz wszędzie takie same prawa.
 
 
W czwartek, 15 listopada, warszawskie centrum handlowe Wola Park wraz z magazynem Avanti zaprasza na niezwykły Wieczór Zakupów. Od godziny 21.30 do północy sklepy w centrum oferować będą specjalne, niższe ceny. Dodatkowo tego wieczoru odbędzie się pokaz mody oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.
 
 
fot. ReservedOd 9 marca w sklepach Reserved ruszyła nietypowa wyprzedaż: zamiast kampanii telewizyjnej, radiowej i billboardów potencjalni klienci dowiadują się o niej z sms-ów, maili i forów internetowych. W ten sposób firma zamierza dotrzeć do około miliona osób.
 
 
Z okazji zbliżających się Walentynek wiele firm przygotowało specjalne promocje. Niektóre z nich mało mają wspólnego z romantyzmem, na przykład zwolnienie z opłat przy zakładaniu wspólnego konta w banku, ale skoro już coś takiego nam oferują, to skorzystać czasami warto.
 
 
fot. Blue CityCentrum handlowo-rozrywkowe Blue City przy współpracy z najemcami, przygotowało ofertę dla wszystkich, którzy chcą, by ten dzień był wyjątkowy. Akcja „Walentynkowe Blue City” rozpocznie się 5 lutego i potrwa do 18 lutego br.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»