kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

©  Rido - Fotolia.comNic tak nie poprawia nastroju, jak słoneczny i ciepły dzień. Bez słońca nie byłoby życia, jednak jego promieniowanie ma także negatywne działanie. Odbija się ono przede wszystkim na naszym zdrowiu, przyśpieszając procesy starzenia skóry. Czy można się przed nim uchronić i rozpocząć bezpieczne plażowanie?
 
 
© Andres Rodriguez - Fotolia.comPonad połowa (51 proc.) Polaków deklaruje, że używa okularów przeciwsłonecznych. Takie okulary częściej noszą kobiety (56 proc.) niż mężczyźni (47 proc.) – wynika z badania OMNIMAS, zrealizowanego przez TNS OBOP.
 
 
© arkna - Fotolia.comO tym, że opalanie bywa szkodliwe wiemy wszystkie, jednak mało która z nas jest gotowa z niego zrezygnować. Przyczyna jest prosta: opalona kobieta wygląda pięknie, wydaje się być młodsza i szczuplejsza, a poza tym wygrzewanie się na słoneczku jest takie przyjemne… Smarujemy się więc kosmetykami z filtrami przeciwsłonecznymi i wydaje nam się, że i my, i nasza skóra jesteśmy bezpieczne.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»