kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Konstantin Yuganov - Fotolia.comPrzystępujący do egzaminu na prawo jazdy muszą nie tylko wykonywać różnorodne manewry na drodze i placu manewrowym, znać obowiązujące przepisy ruchu drogowego, ale też wykazać się ekonomiczną jazdą. Okazuje się, że ten ostatni wymóg to spora przeszkoda na drodze po wymarzone uprawnienia.
 
 
Konstantin Yuganov - Fotolia.com1 stycznia 2015 roku weszły w życie zmiany dotyczące egzaminu na prawo jazdy. Kandydat na kierowcę może zdawać egzamin praktyczny własnym samochodem. Jawne są pytania egzaminacyjne, a część teoretyczna będzie ważna bezterminowo.
 
 
Już od kilku tygodni cała Polska może obserwować, jak Dorota Rabczewska, bardziej znana jako Doda, przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy. Część teoretyczną gwiazda ma już za sobą, ale na podróże swoim wymarzonym różowym kabrioletem, który czeka już w garażu będzie musiała trochę poczekać, bo egzamin praktyczny nie poszedł jej tak dobrze: oblała parkowanie – informuje Fakt.
 
 
Doda ogłosiła w programie „Dzień Dobry TVN”, że rozwodzi się z mężem, Radosławem Majdanem. Piosenkarka została zdradzona. Złożyła już pozew rozwodowy w sądzie.
 
 
Kilka drinków za dużo, jazda samochodem w stanie „po użyciu”, stłuczka i noc w izbie wytrzeźwień – tak ostatni weekend spędziła jedna z aktorek grających w popularnym dwójkowym serialu - Monika O. - donosi „Fakt”.
 
 
© whitelook - Fotolia.comUrzędnicy chcą odebrać ponad tysiąc praw jazdy za unikanie płacenia alimentów. Dłużnicy odzyskają te dokumenty tylko wtedy, gdy spłacą zobowiązania wobec opiekuna dziecka. Gminy zapowiadają, że to dopiero początek walki z alimentacyjnymi dłużnikami - podaje "Życie Warszawy".
 
 
Z okazji zbliżających się Walentynek wiele firm przygotowało specjalne promocje. Niektóre z nich mało mają wspólnego z romantyzmem, na przykład zwolnienie z opłat przy zakładaniu wspólnego konta w banku, ale skoro już coś takiego nam oferują, to skorzystać czasami warto.
 
 
Kiedy w Afganistanie władzę sprawował rząd z nadania ZSRR, widok kobiety za kierownicą nie dziwił nikogo. Sytuacja zmieniła się diametralnie, kiedy po wojnie domowej w kraju zapanowali talibowie. Ich opinia o kobietach łudząco przypominała słynne niemieckie „Kinder, Kirche, Küche” – Afganki zostały zamknięte w czterech ścianach swoich domów i pozbawione wszelkich praw.
 
 
Strony: [1]