kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Chemia bezpieczna dla maluszka_1W wielu produktach, które kupujemy dla naszych maluszków znajdują się substancje, które mogą przyczyniać się do powstawania podrażnień skóry i alergii. Wiele matek nie ma świadomości, że powszechnie stosowane kosmetyki, ubranka czy proszki do prania mogą znacząco wpływać na stan skóry dziecka. Eksperci marki JELP wyjaśniają, co wpływa na delikatną skórę dziecka.
 
 
fot. dziecko plamy_fotoliaUporczywe plamy na białych śpioszkach, kaftanikach czy innych ubrankach niemowlęcych to problem każdej mamy. Jak skutecznie pozbyć się takich plam nie naruszając delikatnej tkaniny? Jest kilka bezpiecznych sposobów, które pozwolą mamom poradzić sobie z uciążliwymi zabrudzeniami na ubrankach niemowlęcych.
 
 
Przyszli rodzice zwykle dużo uwagi poświęcają na kompletowanie wyprawki dla swego pierwszego potomka. Ubranka, kosmetyki, łóżeczko, wózek i inne akcesoria – listę potrzebnych rzeczy można by uzupełniać długo. Zanim jednak ubierzemy maluszka w kolorowe śpioszki, należy je uprać. Bywa to kłopotliwe, zwłaszcza, że najważniejszą kwestią staje się zabezpieczenie wrażliwej skóry noworodka przed alergenami.
 
 
fot. laurstarDo suszarki czy do pralni chemicznej? Za pomocą zwykłego żelazka, czy systemu do prasowania? Jak sprawić, żeby ubranie wyciągnięte z pralki było jak najszybciej gotowe do włożenia? Okazuje się, że co kraj to obyczaj.
 
 
Rośnie świadomość Polaków dotycząca racjonalnego korzystania z energii elektrycznej. Z badania powstałego na zlecenie firmy RWE Polska, która od dwóch lat prowadzi program „Świadoma Energia RWE" wynika, że Polacy coraz częściej zapoznają się z poradami dotyczącymi skutecznego zmniejszenia zużycia energii w domu i coraz powszechniej stosują je w praktyce.
 
 
© Daniele Lucarelli - Fotolia.comSypialnia powinna być miejscem dającym ukojenie i spokój, gdzie dziecko odpoczywa po codziennych zmaganiach związanych z poznawaniem świata. Jednak dla wielu maluchów nocny wypoczynek kończy się zatkanym nosem, wysypką, swędzeniem lub czerwonymi załzawionymi oczami, a przez to jeszcze większym zmęczeniem.
 
 
© Africa Studio - Fotolia.com„Delikatne jak skóra niemowlęcia”- takiego określenia używamy często, aby podkreślić, że coś jest szczególnie miękkie i gładkie. Niestety, coraz więcej niemowląt cierpi na różnego rodzaju problemy skórne i ich skóra nie jest już tak przysłowiowo „niemowlęca” –pokrywa się plamami, wypryskami i krostkami.
 
 
© Roman Milert - Fotolia.comPralka automatyczna – dawniej luksus dostępny nielicznym, dziś stoi w każdym niemal domu. W sklepach znajdziemy przeróżne modele pralek: od najmniejszych, przeznaczonych dla singli po duże, wyposażone w wiele dodatkowych funkcji. Jak wybrać z nich tę najlepszą dla siebie?
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»