kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Z początkiem listopada ruszyła kolejna edycja konkursu „Mama w pracy", organizowanego przez Fundację Świętego Mikołaja wspólnie z Instytutem Badawczym SMG/KRC oraz Rzeczpospolitą. Duże i małe firmy będą mogły ubiegać się o tytuł „Firmy nieprzeciętnie przyjaznej mamom".
 
 
Zdalna praca (tzw. telepraca) staje się coraz popularniejszą formą zatrudnienia młodych matek. Specjaliści prognozują, że pod koniec 2009 roku co trzeci amerykański pracownik biurowy będzie pracował w tym trybie. W Polsce odsetek osób zatrudnionych do pracy w domu jest mniejszy, ale również u nas da się zauważyć trend wzrostowy.
 
 
Co czwarta Polka obawia się zwolnienia z pracy z powodu zajścia w ciążę. Jakie są największe problemy pracujących matek? Co pracodawcy powinni zrobić, aby poprawić warunki zatrudnienia kobiet w ciąży? Jakich udogodnień oczekują matki w pracy? Powyższe kwestie były poruszone podczas debaty zorganizowanej przez Fundację Świętego Mikołaja. W czasie imprezy rozstrzygnięta została również II edycja konkursu na firmę przyjazną mamom - Mama w pracy.
 
 
Jeszcze do 30 stycznia przyjmowane są zgłoszenia do drugiej edycji konkursu na firmę przyjazną mamom „Mama w pracy". Konkurs organizują Fundacja Świętego Mikołaja oraz dziennik Rzeczpospolita.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»