kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. @ platności elektroniczne_41709089_Sergejs Rahunoks - Fotolia.comPożyczając pieniądze coraz częściej korzystamy z ofert, które pozwalają zrealizować transakcję bez wychodzenia z domu. E-pożyczki budzą jednak sporo kontrowersji, zwłaszcza ze względu na bezpieczeństwo takiego rozwiązania, np. możliwość przechwycenia danych przez osoby postronne. Jak bezpieczenie pożyczać pieniądze online, podpowiada Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.
 
 
fot. @ pieniądze xl1984 - Fotolia.comWielu z nas z niecierpliwością czeka na zasłużony urlop. Zbliżające się wakacje to również okazja do planowania wypoczynku oraz wydatków z nim związanych. Nie zawsze jednak dysponujemy funduszami, aby te marzenia zrealizować. Co zrobić, aby zdobyć pieniądze na wakacje i nie zostać później z długami?
 
 
Od 2012 roku wejdą w życie zapisy Rekomendacji S, regulujące m.in. zasady wyliczania zdolności kredytowej. W wyniku nowych rozporządzeń, co 5 klient straci zdolność kredytową. Ponadto, ponad 100 tys. Polaków może stanąć przed groźbą wcześniejszej spłaty kredytu lub wniesienia dodatkowych, dużych dopłat zabezpieczających.
 
 
Ostatnie dni sierpnia oznaczają dla rodziców wzmożone wydatki związane z przygotowaniem swoich pociech do nowego roku szkolnego. Niestety, z roku na rok zakup wyprawki jest coraz droższy, a wymagania dzieci (i nauczycieli) coraz wyższe. Wyszykowanie jednego dziecka do szkoły to w optymistycznej wersji wydatek rzędu 500-600 złotych.
 
 
© goodluz - Fotolia.comBadania potwierdzają, że bankowe dokumenty stanowią jedną z najpoważniejszych barier dla klientów. Wśród najczęściej wymienianych problemów podczas procesu kredytowania ankietowane osoby wskazywały niezrozumiały język umów, brak dokładnego informowania o wszystkich zapisach oraz dużą ilość formalności.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»