kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. MFKW dniach od 26 do 31 maja 2015 odbędzie się we Wrocławiu Międzynarodowy Festiwal Kryminału. Już dwunasta edycja tej imprezy. Miłośnicy kryminału z pewnością się nudzić – organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla uczestników wydarzenia.
 
 
© Vivian Seefeld - Fotolia.comDla tych, którzy kochają czytać wakacje są czasem wymarzonym - nareszcie można poświęcić się ulubionej formie wypoczynku bez wyrzutów sumienia. Książka to niezawodny towarzysz każdej podróży, który jest niezastąpiony w każdym miejscu i czasie. Jeśli lubimy urlop z książką, warto wybrać sprawdzone tytuły, ale w pełni czerpać przyjemność z czytania.
 
 
Stephenie Meyer, autorka przebojowej sagi "Zmierzch", przygotowuje się do premiery nowej książki.
 
 
Nowa powieść Katarzyny Grocholi jest najchętniej kupowaną książką w Polsce. Czytelniczki polubiły Sarę Ziębę, bohaterkę nowej powieści Katarzyny Grocholi Kryształowy Anioł. Według opublikowanego Topu Empiku Kryształowy Anioł cieszy się największą popularnością wśród czytelników.
 
 
Od terrorystycznego zamachu na World Trade Center minęły trzy lata, ale Jamie Bryan, wdowa po strażaku poległym podczas akcji ratowniczej, wciąż budzi się w środku nocy z sercem przeszytym bólem, który przyniósł ów straszny wtorkowy poranek.
 
 
Niedokończona przez Tolkiena powieść została zredagowana przez syna pisarza tak, aby stanowiła całość. Wydawcy ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii poinformowali, że książka pojawi się w księgarniach na wiosnę.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»