kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© teressa - Fotolia.comKażdego roku przed świętami Bożego Narodzenia szukamy zastanawiamy się, co zagości na naszych stołach w tym szczególnym okresie. Jakie są kulinarne zwyczaje Polaków na święta? Okazuje się, że aż 93 procent z nas postawi, jak co roku, na tradycyjną kuchnię i swojskie smaki – wynika z badań przeprowadzonych przez markę Mosso. Obowiązkowymi punktami wigilijnego menu będą: barszcz czerwony z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami oraz ryby.
 
 
fot. TarsmakZa kilka dni w gronie najbliższych zasiądziemy przy świątecznym stole do uroczystego śniadania. Tradycja nakazuje, aby wśród wielkanocnych potraw znalazły się jaja w różnorodnej postaci, ale też i aromatyczne wędliny i mięsa. Czego nie powinno zabraknąć na świątecznym stole?
 
 
fot. ggNiezbędnym kulinarnym atrybutem Wigilii w polskich domach i jednym z dwunastu dań jest z całą pewnością czerwony barszcz. Danie nie tylko tradycyjne, ale i zdrowe.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»