kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© iceteastock - Fotolia.comNadmierna potliwość objawia się w najmniej odpowiednich momentach i bywa bardzo kłopotliwa dla osób, które muszą się z nią mierzyć. Jak walczyć z nadpotliwością? Oto kilka sposobów, które pomogą rozwiązać wstydliwy problem.
 
 
© shotsstudio - Fotolia.comDla sporej grupy kobiet to duży problem. Nadmierna potliwość, bo o niej mowa, bywa frustrującą przypadłością, która może stanowić poważne źródło kompleksów. Wilgotne pachy, dłonie, stopy i plecy – te objawy nasilają się zwłaszcza latem. Jakie są przyczyny nadmiernego pocenia się i jak sobie radzić z tym problemem?
 
 
© Monkey Business - Fotolia.comPocenie się jest naturalnym zjawiskiem – organizm reguluje w ten sposób temperaturę ciała i chroni się przed przegrzaniem. Problem pojawia się wtedy, gdy nasze gruczoły potowe są nadaktywne a stopy, dłonie czy pachy stale wilgotne – jest to nie tylko problem zdrowotny, ale – przede wszystkim – estetyczny.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»