kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© iceteastock - Fotolia.comNadmierna potliwość objawia się w najmniej odpowiednich momentach i bywa bardzo kłopotliwa dla osób, które muszą się z nią mierzyć. Jak walczyć z nadpotliwością? Oto kilka sposobów, które pomogą rozwiązać wstydliwy problem.
 
 
© shotsstudio - Fotolia.comDla sporej grupy kobiet to duży problem. Nadmierna potliwość, bo o niej mowa, bywa frustrującą przypadłością, która może stanowić poważne źródło kompleksów. Wilgotne pachy, dłonie, stopy i plecy – te objawy nasilają się zwłaszcza latem. Jakie są przyczyny nadmiernego pocenia się i jak sobie radzić z tym problemem?
 
 
© Monkey Business - Fotolia.comPocenie się jest naturalnym zjawiskiem – organizm reguluje w ten sposób temperaturę ciała i chroni się przed przegrzaniem. Problem pojawia się wtedy, gdy nasze gruczoły potowe są nadaktywne a stopy, dłonie czy pachy stale wilgotne – jest to nie tylko problem zdrowotny, ale – przede wszystkim – estetyczny.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »