kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Zmiana roku kalendarzowego skłania wiele osób do podjęcia noworocznych postanowień. Począwszy od tematów związanych ze sferą materialną, dotyczącą oszczędności i remontu mieszkania, a skończywszy na utracie zbędnych kilogramów czy rzuceniu palenia.
 
 
© Dimco - Fotolia.comNowy rok napawa nas nadzieją i chęcią zmian na lepsze. Planujemy urzeczywistnić marzenia, wprowadzamy nowe zasady lub nawyki. Jakie cele wybrać, aby mieć pewność, że ich realizacja będzie skuteczna? Skupmy się na zdrowiu i dobrym samopoczuciu.
 
 
© mangostock - Fotolia.comEksperci ds. żywienia twierdzą, że największe szanse na sukces w odchudzaniu ma się wtedy, gdy stara się go osiągnąć metodą małych kroków. Nad dietą warto pracować każdego dnia, dzięki temu można uzyskać oczekiwane rezultaty.
 
 
Tradycyjnie wraz z Nowym Rokiem podejmujemy noworoczne postanowienia porzucenia złych nawyków i zadbania o siebie. Każdy zastanawia się co warto zmienić, aby kolejny rok był lepszy od mijającego.
 
 
Koniec roku to czas postanowień noworocznych. Podsumowujemy ostatnie 12 miesięcy i planujemy przyszłość. Mamy poczucie, że możemy zacząć wszystko od nowa, więc podejmujemy wysiłek, by coś zmienić, staramy się zerwać ze swoimi złymi nawykami. Może w tym roku, zamiast stawiać sobie zadania takie, jak rzucenie nałogów czy zrzucenie kilku kilogramów, warto pójść krok dalej i rozpocząć głębszą pracę nad samym sobą?
 
 
Myśląc o noworocznych postanowieniach, nie ograniczajmy się jak zwykle do rzucania palenia i drastycznej diety odchudzającej. Warto pamiętać, by na liście znalazły się przede wszystkim te postanowienia, które będą długotrwałą inwestycją w zdrowie i pomogą cieszyć się dobrym samopoczuciem przez cały następny rok.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »