kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   





 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?





 
 

Zmiana roku kalendarzowego skłania wiele osób do podjęcia noworocznych postanowień. Począwszy od tematów związanych ze sferą materialną, dotyczącą oszczędności i remontu mieszkania, a skończywszy na utracie zbędnych kilogramów czy rzuceniu palenia.
 
 
© Dimco - Fotolia.comNowy rok napawa nas nadzieją i chęcią zmian na lepsze. Planujemy urzeczywistnić marzenia, wprowadzamy nowe zasady lub nawyki. Jakie cele wybrać, aby mieć pewność, że ich realizacja będzie skuteczna? Skupmy się na zdrowiu i dobrym samopoczuciu.
 
 
© mangostock - Fotolia.comEksperci ds. żywienia twierdzą, że największe szanse na sukces w odchudzaniu ma się wtedy, gdy stara się go osiągnąć metodą małych kroków. Nad dietą warto pracować każdego dnia, dzięki temu można uzyskać oczekiwane rezultaty.
 
 
Tradycyjnie wraz z Nowym Rokiem podejmujemy noworoczne postanowienia porzucenia złych nawyków i zadbania o siebie. Każdy zastanawia się co warto zmienić, aby kolejny rok był lepszy od mijającego.
 
 
Koniec roku to czas postanowień noworocznych. Podsumowujemy ostatnie 12 miesięcy i planujemy przyszłość. Mamy poczucie, że możemy zacząć wszystko od nowa, więc podejmujemy wysiłek, by coś zmienić, staramy się zerwać ze swoimi złymi nawykami. Może w tym roku, zamiast stawiać sobie zadania takie, jak rzucenie nałogów czy zrzucenie kilku kilogramów, warto pójść krok dalej i rozpocząć głębszą pracę nad samym sobą?
 
 
Myśląc o noworocznych postanowieniach, nie ograniczajmy się jak zwykle do rzucania palenia i drastycznej diety odchudzającej. Warto pamiętać, by na liście znalazły się przede wszystkim te postanowienia, które będą długotrwałą inwestycją w zdrowie i pomogą cieszyć się dobrym samopoczuciem przez cały następny rok.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»