kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© dhipadas - Fotolia.comZalegające liście i odpady to jesienią zmora każdego właściciela ogrodu. Chociaż złota polska jesień ma swoje uroki, to jednak w ogrodzie potrafi przysporzyć sporo pracy. Jak szybko i skutecznie uprzątnąć nasz zieleniec?
 
 
fot. Przedświąteczne sprzątanieZwykle, ze względu na brak czasu, świąteczne porządki zostawiamy na ostatnią chwilę. Aby zdążyć odpowiednio przygotować dom przed Wigilią, powinniśmy zaplanować każdy dzień, aby szybko i skutecznie uporać się ze sprzątaniem.
 
 
fot. GARDENADni stają się dłuższe, co wiąże się również z większą ilością światła – przyroda budzi się dzięki temu powoli z zimowego snu. Dają o sobie znać rośliny w naszych ogrodach, które po męczącej dla nich zimie wymagają od nas większej troski. Jak szybko i skutecznie przywrócić zieleńcowi dobrą kondycję?
 
 
fot. pokój dziecka Flicker_2Jeśli jako dorośli mamy problem z utrzymywaniem porządku, to nie oczekujmy, że dzieci będą pochodziły do tych czynności z radością. Nauka porządkowania i motywowania do utrzymywania ładu w pokoju dziecka pozwala wypracować dobre nawyki, ale też umożliwia dziecku samodzielność. Jak zatem przeprowadzać lekcje robienia porządków? Najlepiej poprzez zabawę, w której będą uczestniczyć rodzice.
 
 
© Africa Studio - Fotolia.comWalka z kurzem to niekończące się zmagania. Nawet gdy sprzątamy dokładnie, cząsteczki pyłu szybko wracają, osadzając się na wszystkich powierzchniach w domu. Dlaczego tak się dzieje? Często usuwamy zaledwie część kurzu, rozpraszając pozostałą – pył dostaje się do powietrza i ponownie opada na meble. Czy są skuteczne sposoby na pozbycie się kurzu?
 
 
© Tatyana Gladskih - Fotolia.comWiększość z nas w ciągu najbliższych kilku miesięcy wybierze się zapewne na wymarzony urlop. Chociaż ten czas powinien być głównie przeznaczony na odpoczynek, to warto wykorzystać tę chwilę wytchnienia od zawodowych obowiązków i przyłożyć się do domowych porządków, które zwykle odkładamy na później.
 
 
Na zlecenie ING Życie został przygotowany raport „Sztuka odpowiedzialności", z którego wynika, że współcześni Polacy deklarują równouprawnienie w podziale obowiązków domowych. Czy zatem podczas tegorocznych świątecznych przygotowań podział prac i zadań będzie równy?
 
 
Alergia to problem występujący nie tylko w sezonie wiosennym, objawy uczuleń dokuczają niezależnie od pory roku, także zimą. Nieprzyjemne objawy alergiczne mogą zakłócić świąteczny spokój małych i dorosłych członków rodziny.
 
 
fot. ggPielęgnacja i konserwacja okien wykonanych z PCV nie jest specjalnie trudna, niemniej trzeba im poświęcić trochę czasu i uwagi, aby dłużej cieszyć się ich estetycznym wyglądem i funkcjonalnością.
 
 
© pzAxe - Fotolia.comSiedzisz w biurze osiem godzin – to dużo, ale często okazuje się, że zbyt mało, aby wykonać wszystkie powierzone ci zadania. Zanim jednak zaczniesz narzekać na przeciążenie pracą zastanów się, czy możesz zrobić coś, aby lepiej zorganizować swoją pracę i dzięki temu zwiększyć wydajność?
 
 
Strony: [1] [2] następna »

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »