kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Co jakiś czas w mediach słyszymy o przypadkach kradzieży dzieci. Bardzo często sprawcami są kobiety, a ich motywy mają swoje źródło w psychice. Eksperci twierdzą, że powodów może być wiele, ale najczęściej kobiety decydują się na taki czyn będąc pod wpływem palącego pragnienia macierzyństwa.
 
 
Wczoraj w Chicago doszło do zabójstwa matki i brata Jennifer Hudson. Ciała Darnell Donerson i jej syna, Jasona Hudsona, znaleziono w rodzinnym domu gwiazdy w dzielnicy South Side.
 
 
Parlament Europejski przyjął oświadczenie pisemne, w którym wzywa do utworzenia systemu powiadamiania o zaginionych dzieciach oraz zawarcia przez kraje członkowskie UE umów o współpracy ze wszystkimi państwami ościennymi przy odnajdowaniu zaginionych dzieci. Pod oświadczeniem, zainicjowanym pod wpływem uprowadzenia Madeleine McCann, podpisało się 418 deputowanych. Zostanie ono przekazane Radzie i rządom państw członkowskich UE.
 
 
Amerykańska astronautka, członek załogi promu Discovery Lisa Marie Nowak została aresztowana pod zarzutem napadu i usiłowania porwania Colleen Shipman, która rzekomo związała się z wielką miłością kosmonautki - Billem Oefeleinem. Według prokuratury Lisa Nowak prysnęła w twarz inżynier Shipman gazem pieprzowym i próbowała ją uprowadzić.
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»