kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Co jakiś czas w mediach słyszymy o przypadkach kradzieży dzieci. Bardzo często sprawcami są kobiety, a ich motywy mają swoje źródło w psychice. Eksperci twierdzą, że powodów może być wiele, ale najczęściej kobiety decydują się na taki czyn będąc pod wpływem palącego pragnienia macierzyństwa.
 
 
Wczoraj w Chicago doszło do zabójstwa matki i brata Jennifer Hudson. Ciała Darnell Donerson i jej syna, Jasona Hudsona, znaleziono w rodzinnym domu gwiazdy w dzielnicy South Side.
 
 
Parlament Europejski przyjął oświadczenie pisemne, w którym wzywa do utworzenia systemu powiadamiania o zaginionych dzieciach oraz zawarcia przez kraje członkowskie UE umów o współpracy ze wszystkimi państwami ościennymi przy odnajdowaniu zaginionych dzieci. Pod oświadczeniem, zainicjowanym pod wpływem uprowadzenia Madeleine McCann, podpisało się 418 deputowanych. Zostanie ono przekazane Radzie i rządom państw członkowskich UE.
 
 
Amerykańska astronautka, członek załogi promu Discovery Lisa Marie Nowak została aresztowana pod zarzutem napadu i usiłowania porwania Colleen Shipman, która rzekomo związała się z wielką miłością kosmonautki - Billem Oefeleinem. Według prokuratury Lisa Nowak prysnęła w twarz inżynier Shipman gazem pieprzowym i próbowała ją uprowadzić.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »