kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. @ praca_53862838_sepy - Fotolia.com.jpgNowoczesne technologie wkraczają w każdy obszar naszego życia. Nic dziwnego, że są też obecne na rynku zatrudnienia. Pracodawcy i rekruterzy coraz częściej wykorzystują m.in. serwisy internetowe, które umożliwiają im dotarcie do kandydatów do pracy. Czy zatem można znaleźć zatrudnienie aktywnie go nie szukając?
 
 
© nyul - Fotolia.comPortale społecznościowe stają się dla pracodawców cennym źródłem poszukiwania pracowników. Dzięki temu mogą nie tylko pozyskać informacje na temat kandydatów, ale też obniżyć koszty procesu rekrutacyjnego. Co warto uzupełnić w swoim profilu, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy?
 
 
fot. dziecko w sieciCodziennie portale społecznościowe roją się od wpisów dotyczących prywatności i intymnego życia nastolatków. Młodzież naiwnie i często bez żadnej świadomości dzieli się takimi treściami publicznie. Czym grozi internetowy ekshibicjonizm i w jaki sposób chronić młodych ludzi przed jego konsekwencjami?
 
 
fot. Creandi. PrimeSoft PolskaSerwisy społecznościowe to dla wielu z nas bardzo istotna część codzienności. Aż 90 procent internautów korzysta z tego typu serwisów – wynika z danych firmy badawczej Gemius. Dla wielu dzień bez aktywności np. na Facebooku jest dniem straconym. To właśnie ten portal odwiedzany jest najczęściej – tylko na początku tego roku odnotowano ponad 13 mln użytkowników. Nie wszyscy z nich pamiętają o bezpiecznym korzystaniu z serwisów społecznościowych. Jak zabezpieczyć swoją wirtualną tożsamość?
 
 
© bloomua - Fotolia.comBez wątpienia serwisy społecznościowe stały się ważną częścią codzienności wielu ludzi na całym świecie. Wielu nie jest w stanie wyobrazić sobie dnia bez sprawdzenia aktualności np. na Facebooku. Okazuje się, że korzystanie z tego typu serwisów może pogorszyć ludzkie samopoczucie – do takich wniosków doszli badacze z University of Michigan, którzy opublikowali wyniki swoich badań w czasopiśmie „Plos One”.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»