kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. @ praca_53862838_sepy - Fotolia.com.jpgNowoczesne technologie wkraczają w każdy obszar naszego życia. Nic dziwnego, że są też obecne na rynku zatrudnienia. Pracodawcy i rekruterzy coraz częściej wykorzystują m.in. serwisy internetowe, które umożliwiają im dotarcie do kandydatów do pracy. Czy zatem można znaleźć zatrudnienie aktywnie go nie szukając?
 
 
© nyul - Fotolia.comPortale społecznościowe stają się dla pracodawców cennym źródłem poszukiwania pracowników. Dzięki temu mogą nie tylko pozyskać informacje na temat kandydatów, ale też obniżyć koszty procesu rekrutacyjnego. Co warto uzupełnić w swoim profilu, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy?
 
 
fot. dziecko w sieciCodziennie portale społecznościowe roją się od wpisów dotyczących prywatności i intymnego życia nastolatków. Młodzież naiwnie i często bez żadnej świadomości dzieli się takimi treściami publicznie. Czym grozi internetowy ekshibicjonizm i w jaki sposób chronić młodych ludzi przed jego konsekwencjami?
 
 
fot. Creandi. PrimeSoft PolskaSerwisy społecznościowe to dla wielu z nas bardzo istotna część codzienności. Aż 90 procent internautów korzysta z tego typu serwisów – wynika z danych firmy badawczej Gemius. Dla wielu dzień bez aktywności np. na Facebooku jest dniem straconym. To właśnie ten portal odwiedzany jest najczęściej – tylko na początku tego roku odnotowano ponad 13 mln użytkowników. Nie wszyscy z nich pamiętają o bezpiecznym korzystaniu z serwisów społecznościowych. Jak zabezpieczyć swoją wirtualną tożsamość?
 
 
© bloomua - Fotolia.comBez wątpienia serwisy społecznościowe stały się ważną częścią codzienności wielu ludzi na całym świecie. Wielu nie jest w stanie wyobrazić sobie dnia bez sprawdzenia aktualności np. na Facebooku. Okazuje się, że korzystanie z tego typu serwisów może pogorszyć ludzkie samopoczucie – do takich wniosków doszli badacze z University of Michigan, którzy opublikowali wyniki swoich badań w czasopiśmie „Plos One”.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »