kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

„Jeżeli twoja mama albo ciocia mają kilkanaście kilogramów więcej niż wynosi średnia waga w ich wieku, już teraz zacznij uważać na to, co jesz – i to nawet jeśli twoje BMI ciągle mieści się w normie. Według naukowców dziedziczne są nie tylko skłonności do tycia i rozmieszczenie tkanki tłuszczowej w ciele, ale też sposób jedzenia: podjadanie przed telewizorem, zajadanie smutków lodami, jedzenie w pośpiechu itd.”- pisze Kasia Cichopek w swoim najnowszym poradniku „Sexy Mama. Jedz, chudnij i ciesz się sobą!”
 
 
fot. Kotlet.tvNiech podniesie rękę ten, kto choć raz nie przesolił zupy, sosu czy przypalił mięsa. Ciasto, które nie chce rosnąć, nieudany przetwór owocowy, sklejony makaron czy rozgotowany ryż? Wydawałoby się, że pewne kuchenne "wpadki" są nieodwracalne, a jedynym miejscem do którego mogą trafić to nie talerz, a... kosz na śmieci. Nic bardziej mylnego!
 
 
© Yuri Arcurs - Fotolia.comJak często zastanawiasz się dlaczego, mimo twoich starań, jej wciąż czegoś brakuje? Nosisz zakupy, mówisz, że kochasz, a ona nie rzuca ci się w ramiona. Brak ci pomysłów na sprawienie jej przyjemności? Zastanawiasz się jak poprawić wasze relacje? Oto kilka pomysłów na to, aby twoja ukochana pomyślała „on jest najlepszy!".
 
 
© konradbak - Fotolia.comKiedyś był świętem obowiązkowo obchodzonym we wszystkich zakładach pracy. Jednak już od ponad dziesięciu lat Międzynarodowy Dzień Kobiet (bo taka jest jego oficjalna nazwa) budzi wiele emocji i sporów na temat "obchodzić czy nie". Z jednej strony jest podnoszona "sztuczność" tego święta czy jego pochodzenie, związane z minionym ustrojem. Z drugiej mówi się o kolejnej okazji, żeby wyznać uczucia, przełamać nieśmiałość czy po prostu uprzyjemnić dzień żonie, siostrze, mamie lub koleżance. Poniżej zebraliśmy "za" i "przeciw" obchodzeniu Dnia Kobiet.
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»