kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Jakub KrechowiczW ostatnich latach na przełomie maja i czerwca często dochodzi do anomalii pogodowych. Niestety przestarzałe sieci energetyczne w naszym kraju nie wytrzymują gwałtownych kaprysów pogody. Burze i wichury sprawiają, że wielu odbiorców zostaje pozbawionych energii elektrycznej. To zagrożenie dla wszelkiego rodzaju sprzętu elektronicznego w naszych domach i biurach. Jak uniknąć awarii, gdy nagle zabraknie energii elektrycznej?
 
 
© Radoslaw Maciejewski - Fotolia.comPrzed nami dwa długie weekendy majowe – kalendarz jest w tym roku wyjątkowo łaskawy. Najwyższy czas, aby zaplanować wypoczynek w czasie dni wolnych. Pomysłów na aktywną majówkę może być wiele. Choć Polacy najczęściej spędzają weekend majowy blisko domu, to warto pomyśleć, o jakimś turystycznym wyjeździe np. na Mazury.
 
 
fot. sxc.huWielkimi krokami zbliża się do nas jesień, a wraz z nią często gorsze samopoczucie. Podpowiadamy co zrobić, by nie czuć się „jesiennie”, aby Twoja cera nie przypominała pożółkłych liści, włosy nie wypadały niczym targane wichurą konary, a nastrój nie przygnębiał jak jesienna szaruga.
 
 
fot. mwy / sxc.huZbliża się jesień, a wraz z nią… gorsze samopoczucie, apatia, mniej energii i chęci do działania. Większości z nas znany jest zapewne taki stan. Są to typowe objawy przesilenia jesiennego. Na szczęście istnieją sposoby, które pomogą nam z nim walczyć. Nie dajmy się chandrze i w pełni wykorzystajmy uroki babiego lata.
 
 
fot. DermedWpływ pogody na nasze samopoczucie to fakt. A co z naszą psychiką? Specjaliści od marketingu od lat głowią się nad zbadaniem - jaki związek z naszymi decyzjami konsumenckimi ma aura za oknem. Czy słusznie?
 
 
Strony: [1]

 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »