kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. Jakub KrechowiczW ostatnich latach na przełomie maja i czerwca często dochodzi do anomalii pogodowych. Niestety przestarzałe sieci energetyczne w naszym kraju nie wytrzymują gwałtownych kaprysów pogody. Burze i wichury sprawiają, że wielu odbiorców zostaje pozbawionych energii elektrycznej. To zagrożenie dla wszelkiego rodzaju sprzętu elektronicznego w naszych domach i biurach. Jak uniknąć awarii, gdy nagle zabraknie energii elektrycznej?
 
 
© Radoslaw Maciejewski - Fotolia.comPrzed nami dwa długie weekendy majowe – kalendarz jest w tym roku wyjątkowo łaskawy. Najwyższy czas, aby zaplanować wypoczynek w czasie dni wolnych. Pomysłów na aktywną majówkę może być wiele. Choć Polacy najczęściej spędzają weekend majowy blisko domu, to warto pomyśleć, o jakimś turystycznym wyjeździe np. na Mazury.
 
 
fot. sxc.huWielkimi krokami zbliża się do nas jesień, a wraz z nią często gorsze samopoczucie. Podpowiadamy co zrobić, by nie czuć się „jesiennie”, aby Twoja cera nie przypominała pożółkłych liści, włosy nie wypadały niczym targane wichurą konary, a nastrój nie przygnębiał jak jesienna szaruga.
 
 
fot. mwy / sxc.huZbliża się jesień, a wraz z nią… gorsze samopoczucie, apatia, mniej energii i chęci do działania. Większości z nas znany jest zapewne taki stan. Są to typowe objawy przesilenia jesiennego. Na szczęście istnieją sposoby, które pomogą nam z nim walczyć. Nie dajmy się chandrze i w pełni wykorzystajmy uroki babiego lata.
 
 
fot. DermedWpływ pogody na nasze samopoczucie to fakt. A co z naszą psychiką? Specjaliści od marketingu od lat głowią się nad zbadaniem - jaki związek z naszymi decyzjami konsumenckimi ma aura za oknem. Czy słusznie?
 
 
Strony: [1]

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»