kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

fot. fotoliaKoniec wakacji dla wielu osób oznacza pokonanie samochodem setek czy nawet tysięcy kilometrów po zatłoczonych drogach. Bezpieczeństwo podróżowania jest kwestią priorytetową – trzeba przygotować auto, spakować i zabezpieczyć bagaż oraz zaplanować samą podróż.
 
 
fot. Kobiecość na urlopieLato jest czasem, w którym zdrowie stref intymnych powinno być otoczone szczególną troską. Przed nadchodzącym wypoczynkiem trzeba sprawdzić, jakie zagrożenia dla kobiecego zdrowia czyhają na basenach, w saunach, czy toaletach publicznych. Większość przyczyn zwiększających ryzyko infekcji intymnych często wiąże się z dość przyjemnymi sytuacjami, w trakcie których dbałość o odpowiednią higienę nie zawsze jest na pierwszym miejscu...
 
 
fot. carpoolingWielu z nas musi codzienne pokonywać dłuższą trasę, aby dotrzeć do miejsca pracy. Te dojazdy związane są oczywiście ze sporymi kosztami, zwłaszcza, gdy musimy korzystać z własnego auta. Jak zmniejszyć koszty podróży do pracy? Oto rady dla dojeżdżających do pracy.
 
 
fot. Travelplanet.plKobiety częściej niż mężczyźni wybierają samotne podróże - wynika z najnowszego raportu Travelplanet.pl. Okazuje się, że liczba podróżujących singli stale rośnie - obecnie to 9 procent wszystkich turystów. Dokąd jeżdżą polscy single?
 
 
fot. YanosikAutoStop.plWydatki związane z samochodem są zwykle boleśnie odczuwalne w domowym budżecie. Choć najbardziej zauważalny koszt to oczywiście paliwo, ale opłat związanych z ubezpieczeniem czy przeglądami technicznymi nie da się uniknąć. Co zrobić, aby ograniczyć koszty?
 
 
fot. @ wakacje pieniądze_43556873_Reena - Fotolia.comJeśli podróżujemy po świecie, musimy się liczyć z wysokimi kosztami organizacji takich wypraw. Jak zatem oszczędzić przy organizacji podróży zagranicznych? Oto kilka prostych sposobów na to, jak zaplanować podróż, aby planowana eskapada nie uszczupliła zbytnio naszego portfela.
 
 
fot. co warto mieć w aucieGaśnica i trójką ostrzegawczy to najważniejsze akcesoria, które musimy mieć w aucie. Gdy ich brakuje grozi nam mandat w wysokości nawet do 500 złotych. Prócz obligatoryjnego zestawu warto pomyśleć o kilku przedmiotach z nieobowiązkowej listy, które mogą okazać się niezbędne w czasie podróży.
 
 
© somenski - Fotolia.comWielu rodziców myśli o podróży z dzieckiem z niepokojem. Wyprawa z naszą pociechą wymaga odpowiedniego przygotowania, o czym często opiekunowie zapominają. Wystarczy jednak kilka prostych bardzo zasad, które pozwolą nam uniknąć przykrych sytuacji w czasie letniego wypoczynku.
 
 
fot. fotelikPrzed nami wakacyjne wyprawy i dłuższe niż zwykle podróże. Wielu z nas zabierze swoją rodzinę do samochodu i wyruszy na upragniony letni wypoczynek. Jak przygotować się do takiego wyjazdu, gdy podróżować będą z nami dzieci? Kierowca powinien pamiętać o stanie technicznym pojazdu, jak i o bezpieczeństwie pasażerów, zwłaszcza tych najmłodszych.
 
 
fot. dziewczyna na wakacjachDla kobiety czas oczekiwania na dziecko jest szczególnym okresem w życiu - wymaga zwolnienia tempa życia, przy jednoczesnej koncentracji na zdrowiu. Wiele matek utożsamia go z ograniczeniami i koniecznością przebywania w czterech ścianach. Wcale nie musi tak być – można spokojnie planować urlop, jednak pod warunkiem, że kobieta w ciąży będzie pamiętała bezpieczeństwie – nie tylko swoim, ale i dziecka.
 
 
Strony: [1] [2] [3] następna »

 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»